Pani Iwona jest bardzo rzetelną oraz profesjonalną osobą. Jest cierpliwa, ciepła i co najważniejsze ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zawsze wysłucha cierpliwie zarówno dziecko jak i rodzica oraz wytłumaczy problem w szerokim zakresie. Szczerze polecam!

Świetny logopeda! Wyprowadził mojego synka z jąkania się! Polecam! Miła, uprzejma i kompetentna osoba z świetnym podejściem do dzieci!

Chodziłem do Pani Iwony na terapię ponieważ miałem problemy z wymową litery "r", jestem zadowolony . Szybka pomoc , miła atmosfera i precyzyjne podejście do pacjenta . Polecam

Bardzo dobra diagnoza jak i leczenie. Pani Iwona poświęciła maksymalnie dużo czasy i sie bardzo angażowała

Chodziłem do poradni z synkiem-szybka efektywna terapia i dodatkowo nauka czytania-rewelacja,polecam każdemu rodzicowi Pani Iwona jest świetnym specjalistom-dzieci za nią przepadają, same dopominają się codziennych ćwiczeń

Wspaniała atmosfera, szybkie efekty pracy-a moja wnuczka nie mogła się doczekać kolejnej terapii.Naprawdę warto gorąco polecam