Super podejście do pacjenta małego i dużego, leczymy się całą rodziną. Pani Iwona jest profesjonalna i moje dzieciaki lubią do niej chodzić, nie boją się przede wszystkim. Nawet rysują obrazki dla Pani Dentystki :)

Na wrocławską do przychodni wojskowej chodzę już do dłuższego czasu nigdy nie miałem większych zastrzeżeń no może wystrój. Od jakiegoś czasu leczę się u doktor Iwony i teraz jest jak w bajce. U niej odpływam na fotelu tzn wszystko jest tak delikatnie, komfortowo, profesjonalnie, szybko i za darmo ! 5 z + !!! polecam

5 z + !!! polecam