Sesje dały siłę w najgorszym momencie w moim dorosłym życiu. Kompleksowe podejście, aktywne słuchanie i naprowadzanie na rozwiązania to kluczowe w trudnych momentach i dostałem więcej niż oczekiwałem. Dziękuje!

Nie da się opisać słowami jak bardzo jestem wdzięczna Pani Iwonie za wsparcie i pomoc jaką otrzymałam. Nieraz frunęłam nie wiadomo gdzie, wraz ze swoimi lękami, a Pani Iwona sprowadzała mnie na ziemie. Dzisiaj, pomimo tego, że zdarza się czasem jeszcze frunąć, potrafię wrócić samodzielnie - właśnie dzięki tej psychoterapii. Bywało trudno, ale na pewno sie opłacało. :)

Do Pani doktor Iwony uczęszczałam przez rok i nie żałuję ani minuty spędzonej w gabinecie. Pani doktor po pierwszym spotkaniu była wstanie ocenić jaką jestem osobą i wiedziała w jaki sposób prowadzić rozmowę tak abym czuła się zaopiekowania i spokojna, że trafiłam w jej ręce. Podczas spotkań Pani Iwona pomagała mi pogodzić się z sytuacją życiową która mnie spotkana, wykorzystując swoją niesamowitą wiedzę i inteligencję co czuło się podczas każdej rozmowy. Czasem wystarczyło kilka pytań aby rozwiązać i zrozumieć moje myślenie czy postępowanie. Gdyby nie Pani doktor nie poradziłabym sobie z problemami z którymi przyszło mi się zmierzyć i nie potrafiłabym wrócić do życia z radością. Jestem bardzo wdzięczna Pani Iwonie i serdecznie polecam!!!

Lekarz dusz... każdemu polecam spotkania z Panią Doktor. Osoba kompetentna, która od pierwszego spotkania wzbudza w człowieku zaufanie, otwartość, spokój... Jestem wdzięczna, że trafiłam w swoim życiu na Panią Doktor. Pomogła mi bardzo zrozumieć różne trudne sytuacje, stanąć z boku i spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy, pogodzić się z pewnymi rzeczami/ wydarzeniami i najważniejsze- porozumieć z Mamą. Po roku terapii odważyłam się przyjść na spotkania z moją Mamą, na nowo poukładać nasze relacje, zaufać, być obok siebie... Bez pomocy i wsparcia Pani Doktor było by to niemożliwe. Dziękuję Pani za każdą minutę naszych rozmów.

Z całego serca polecam ! Pani Iwona otoczy opieką, wysłucha, wyjaśni oraz wskaże drogę. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie.

Moja opinia jest na podstawie czterech spotkań. Pani doktor jest dobrą słuchaczką, ale sama też podejmuje różne tematy i nie czułam, że muszę coś mówić. Pani doktor daje dobre rady, opisuje sytuacje z perspektywy naukowej i codziennej. Jest ciepłą i miłą osobą.

Profesjonalizm oraz skuteczność prowadzonej terapii. Pani Iwona to najlepszy, najbardziej skuteczny i konkretny terapeuta, jakiego miałam przyjemność spotkać. Przez wiele lat uczestniczyłam w kilku terapiach, które jednak nie przynosiły większych efektów. W ciągu trzech lat terapii u Pani Doktor dokonałam kroku milowego, wychodząc z trudności, których rozwiązanie wydawało się niemożliwe. Polecam z całego serca.

Japońska sztuka kintsukuroi polega na łączeniu odłamków ceramiki za pomocą laki i ozdabianiu pęknięć sproszkowanym złotem. Pokryte barwnikiem pęknięcia oplatają naczynie misterną siecią złotych żył. Zabliźnione złotem “rany” sprawiają, że uszkodzony przedmiot staje się jeszcze piękniejszy niż wtedy, gdy błyszczał nowością. Taka mistrzynią w sklejaniu w całość pękniętego na drobne kawałki życia jest Pani doktor Iwona Kubiak. Osoba niezwykle empatyczna ,życzliwa, potrafiąca odczytać gnębiące nas myśli i emocje. Nie dostaniemy tu gotowych recept na dręczące nas problemy, Pani doktor sprawiła jednak, że z boku spojrzałem na własne życie, zaakceptowałem je, ...

Japońska sztuka kintsukuroi polega na łączeniu odłamków ceramiki za pomocą laki  i ozdabianiu pęknięć sproszkowanym złotem. Pokryte barwnikiem pęknięcia oplatają naczynie misterną siecią złotych żył. Zabliźnione złotem “rany” sprawiają, że uszkodzony przedmiot staje się jeszcze piękniejszy niż wtedy, gdy błyszczał nowością.
Taka mistrzynią w sklejaniu w całość pękniętego na drobne kawałki życia jest Pani doktor Iwona Kubiak. Osoba niezwykle empatyczna ,życzliwa, potrafiąca odczytać gnębiące nas myśli i emocje. Nie dostaniemy tu gotowych recept na dręczące nas problemy, Pani doktor sprawiła jednak, że z boku spojrzałem na własne życie, zaakceptowałem je, wziąłem za nie odpowiedzialność i sam pod jej czujnym okiem zacząłem szukać rozwiązań.
Po terapii śmiało mogę powiedzieć że byłem w stanie pozbierać kawałki mojej połamanej duszy, czyste od toksycznych emocji takich jak złość, nienawiść, chęć zemsty czy uraza. Dziś wiem że wszystkie widoczne na naczyniu ślady złota to moje blizny emocjonalne które mnie wzmocniły, dostrzegam w nich całe piękno, jakie w sobie kryją, mówią bowiem wiele o mnie, o mojej sile, zdolności do zrozumienia cierpienia, bólu i do pokonywania przeciwności.
Moje blizny emocjonalne przypominają mi, że jestem kruchy ale jednocześnie niezwykle silny, gdy na nie patrzę, nie widzę bólu, lecz siłę, widzę wszystko to, co byłem w stanie pokonać by zacząć nowe życie.
Z całego serca polecam Panią doktor dzięki której na nowo odkryłem swoją wartość. Jeśli tylko jesteś otwarty na terapię to będziesz pod opieką najlepszego fachowca .

Iwonka jest super psychoterapeutką! Mądra, wrażliwa i dobra osoba o bardzo wysokich kompetencjach. Ma dużo empatii w sobie i cierpliwości. Jest wesoła i optymistyczna. Posiada niezwykle dużą wiedze, która w prosty sposób potrafi przekazać. Jest osobą niestandardową i pozaschematową, co przejawia się m.in w jej podjeściu do pacjenta. Motywuje do działania i zmian. W problemy pacjenta anagżuje się całą sobą. Widać, że kocha ludzi i swoją prace. Polecam serdecznie :)

Pani doktor Iwona to psycholog kliniczny z dużą wiedzą i doświadczeniem. Potrafi wejść we wnętrze człowieka i szybko zareagować na czyjś ból oraz cierpienie nie pozwalając na pogłębienie się tego stanu. Jako osoba uczęszczająca na terapię mogę z czystym sumieniem powiedzieć że takich lekarzy jest niewielu. Ma niesamowite podejście do człowieka jest odważna, zdecydowana konkretna , mówi co myśli nie boi się tego! Nie mydli oczu tylko trafnie ocenia sytuację. Potrafi sprawić że człowiek po spotkaniu z nią nabiera sił i energii do dalszego działania. Wszystko co robi robi z dużym zaangażowaniem oraz pasją. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, można z nią porozmawiać na każdy temat. Przy tym wszystkim jest sympatyczną oraz ciepłą osobą. Jeśli szukacie Prawdziwej pomocy POLECAM!