Trafiłem do Pani Iwony z mocna nerwica lekową, ktora głownie odbijała sie na moim zyciu związkowym i sprawiała ze traciłem emocjonalny grunt pod nogami. Już po pierwszej wizycie zrozumiałem w czym leży problem i pozwoliło mi to na obranie właściwego kierunku działań. Walka z nerwica to nie jakieś magiczne pigułki, ale przede wszystkim uzyskanie wglądu we własne życie, emocje, wartości...i zmiana wzorców myślowych. Dzieki Pani Iwonie na bieżąco konsultowałem moje spostrzeżenia, bieżące doświadczenia co owocowało nie tylko postępem w terapii, ale rownież rozwojem światopoglądu ;-) Udało mi sie zrobić bardzo ...

Udało mi sie zrobić bardzo znaczący postęp w trzy miesiące. Wzmagalem sie z nerwica jakieś dwa lata (z przerwami) a co gorsze błędnie interpretowałem ten stan co komplikowało moje życie...Teraz po czterech miesiącach czuje sie mocniejszy niż kiedykolwiek w swoim zyciu, chociaż wiem ze jeszcze troche pracy przede mną żeby całkowicie pozbyć sie nerwicy. Najważniejsze ze jestem na właściwym kursie i to dzieki Pani Iwonie.
Ps: polecam książki, które mi pomogły: G. Szaffer "Pokonałem nerwice", Tolle "Potęga teraźniejszości", D.R. Hawkins "Siła czy moc"

Dziekuje i pozdrawiam!

Gdyby nie ten ranking, nie odnalazłabym tak skutecznej pomocy jaką udziela Pani Iwona. Mogę potwierdzić słowa wszystkich osób, które mówią o efektywności metod leczenia Pani doktor. Zanim się poznałyśmy miałam wcześniej depresję, którą leczyłam 8 lat i to bezskutecznie. Niestety znów w nią popadłam, tyle, że w gorszym stanie niż przy pierwszym razie. Czułam, że muszę odejść. Każda minuta była koszmarem. Dzisiaj po niecałym roku pożegnałyśmy się z uśmiechem i nadzieją na lepsze jutro. Oczywiście nie obyło się bez leczenia farmakologicznego, które w takim stanie jest konieczne. Niecały rok... Ktoś pomyśli, że znów może mnie to dopaść. Też się bałam. Ale usłyszałam, że teraz mam dużo sił, znam różne metody radzenia sobie z własnymi problemami, które stosowałam w czasie trwania leczenia i jak widać były skuteczne. Bo świat się nie zmieni, problemy nie znikną, tylko my możemy zmienić swoje podejście i sposób myślenia, którego uczy Pani Iwona. Dostałam dużo ciepła i wsparcia. Jeszcze raz dziękuję.

"W ilu dłoniach szukałeś schronienia? Ile progów przecinasz bezdomnie? Wiem, że stawiasz na wzgórzu z kamieni Dom jałowy na wtóry początek Jak długo stopy kaleczyć tak będziesz O strzępione kamieni kolce Zanim znajdziesz ramiona dla siebie Nim odpoczniesz spokojny dnia końcem... Bedę obok będę z Tobą" Joanna Kondrat: Będę obok Trzy lata to trwało, ale było warto ☺ Dzięki Pani przestałam się bać. Dziękuję że "była Pani obok" i za cudowne poczucie humoru☺

"W ilu dłoniach szukałeś schronienia?
Ile progów przecinasz bezdomnie?
Wiem, że stawiasz na wzgórzu z kamieni
Dom jałowy na wtóry początek
Jak długo stopy kaleczyć tak będziesz
O strzępione kamieni kolce
Zanim znajdziesz ramiona dla siebie
Nim odpoczniesz spokojny dnia końcem...
Bedę obok będę z Tobą"
Joanna Kondrat: Będę obok
Trzy lata to trwało, ale było warto ☺
Dzięki Pani przestałam się bać.
Dziękuję że "była Pani
obok" i za cudowne poczucie humoru☺

Zanim trafiłam do dr. Iwony, zawsze zastanawiałam się i nie dowierzałam jak to się dzieje, że ktoś poprzez rozmowę potrafi wyciągnąć cię z najgłębszego dołka. Dzisiaj wiem, że to jest możliwe. Gdy przychodziłam na spotkania z Panią Iwoną to tak jakbym szła do dobrej znajomej na kawę i pogaduchy. Nawet nie wiem kiedy i jak to się stało, a znów byłam tą wesołą, radosną, pełną optymizmu i nadziei osobą co kiedyś. Zniknęły moje największe lęki i koszmary a pojawił się SPOKÓJ. Dzisiaj wiem jaki jest cenny w życiu. Nie wiem jak sobie kiedyś bez niego radziłam . Dziękuję bardzo Pani Iwonko za pomoc w odnalezieniu we mnie spokoju - czyli prostszej, łatwiejszej drogi przez życie dla mnie i moich najbliższych. Pozdrawiam Agnieszka.

Dr. Iwona jest lekarzem jak najbardziej godnym polecenia. Nie tylko jest dla mnie specjalistą, lecz także traktuje Dr. Iwonę jako moją opiekunkę, przyjaciółkę, bliską osobę mojemu sercu. Dała mi dużo wiary i nadziei na lepsze jutro. Pomogła mi uporać się z najgorszym co było w moim życiu. Pokierowała mnie jak iść na przód nie patrząc już za siebie. Jak najbardziej polecam wszystkim Dr.Kubiak. A przede wszystkim polecam Dr.Iwonę osobą które tak jak ja cierpią na nerwice lękową. Dziękuje za wszystko. pozdrawiam. Ewelina

Dziękuje za wszystko.
pozdrawiam.
Ewelina

Przyszedłem do niej z agorafobią (lęk przed lękiem) a teraz jestem tu, w najlepszym momencie swojego życia. To właśnie Pani Dr Kubiak pomogła mi przejść przez najgorsze momenty w moim życiu, nauczyła sposobów i technik radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach nawrotu choroby. To wielkie szczęście że trafiłem do Pani Pani Doktor. Teraz już wiem,że ŻYCIE JEST WAŻNIEJSZE :) Jacek

Moja przygoda z terapią u Pani Iwony rozpoczęła się w kwietniu b/r. Po intensywnych sesjach udało mi się uporać z przeszłością i ponownie cieszyć się życiem i rodziną. Nie twierdzę, że jestem w pełni ozdrowiony, jestem naprawiony i odpowiednio zmotywowany, by osiągnąć założone cele. Reszta zależy wyłącznie ode mnie. Cieżko znaleźć odpowiedniego i pełnego zaangażowania w problem terapeutę dlatego przy wyborze kierowałem się opinią innych osób z serwisów rankingowych. Intuicja mnie nie zawiodła, dlatego ja również, bez mrugnięcia i zająknięcia polecam Panią Iwonę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Zgłosiliśmy sie do Pani dr Iwony Kubiak ponieważ ja i mąż mieliśmy problemy małżeńskie a konkretnie problemy z komunikacją.... Pani Iwona w fajny sposób pokazala nam na czym polega partnerstwo jak ze soba rozmawiać słuchać... Dzięki radą Pani Iwony i naszej motywacji dzisiaj układa nam sie świetnie... Polecamy wszystkim ludzią którzy zmagają sie ze swoimi problemami gabinet Pani Iwony. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wszystko Sylwia i Paweł

Pani Iwonka to świetny terapeuta!!! Ciężko otworzyć się przed obcą osobą... A po sesji u Pani Iwonki udo mi się w końcu zrozumieć sama siebie, zamknąć przeszłość i w koncu cieszyć sie życiem. A co za tym idzie mój syn jest w koncu szczęśliwy! Dziekuje ze wsparcie i za cenne rady, a przedewszystkim za pomoc. Pozdrawiam Renat Ł

Bardzo serdecznie polecam panią dr Iwonę Kubiak .Oprócz tego że jest świetnym terapeutą to również jest wspaniałym ,wrażliwym i dobrym człowiekiem .Pomogła mi przejść bardzo trudną drogę ,odnalazła problem o którym nie miałam pojęcia i nauczyła mnie żyć nowym ,ciekawym i fajnym życiem.Za co bardzo dziękuję a wszystkim którzy szukają pomocy polecam panią Iwonę z całego serca !