Iwona Kulon

Pani Doktor jest profesjonalna, bardzo dobrze tłumaczy oraz dba o dobre samopoczucie pacjenta na każdym etapie wizyty.

Drogie Panie ,lekarz nie jest po to, by pocieszać , tulić do piersi i obdarzać Was od wejścia uśmiechem. Lekarz to specjalista, do którego idziecie po poradę, ratunek i odpowiednio dobrane leczenie. Takim specjalistą jest Pani Doktor.Zna swój fach i jest 100% fachowcem w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujecie od lekarza buziaczków,słodzenia i pogawędek to odpowiedni będzie lekarz o zupełnie innej specjalizacji... A może, żeby lepiej rozumieć swoje przypadłości ,wystarczy poduczyć się trochę i przypomnieć sobie trochę podstaw z podstawówki i szkoły średniej i wtedy nie będą padały, z Waszej strony, dziecinne i naiwne pytania kierowane do Pani Doktor. Ja u Pani Doktor leczę się od bardzo ,bardzo,bardzo dawna, ale w szkole uważałam na lekcjach i znam swoje ciało i jego funkcjonowanie.Może czas, drogie Panie na korepetycje. Pozdrawiam drogą Panią Doktor. Barbara

Wg mnie rewelacyjna, może dlatego, że mamy podobne poczucie humoru:) Miałam duże problemy i wielu lekarzy, ale jedynie ona dała radę Nie zamienię jej na żadnego innego.

Czytalam, ze szorstka, ze nie mowi co i jak. Nie zgadzam sie. Wszystko mi opowiedziala, pokazala na monitorze, wytlumaczyla, z humorem i konkretnie. W porownianiu z kilkoma poprzednimi lekarzami, ktorzy odbebniali wizyty i chcialo sie plakac, polecam pania domtor

Nie polecam paniom, dziewczętom delikatnym i wrażliwym. Pani Iwona traktuje pacjentki raczej z góry, jest nie taktowna i nie delikatna.

Bardzo niesympatyczna to mało powiedziane... Patrzy na pacjenta jak na robaka...Ja aż bałam opowiadać jej o swoich problemach, kiedy widziałam jak na mnie patrzy, aż głos mi drżał i łzy cisnęły się do oczu... Pani doktor zamiast mi pomóc, coś doradzić, coś tam mruczała pod nosem, generalnie odesłała mnie z kwitkiem. Potrzebowałam zaświadczenie o braku ciąży (dla innego lekarza), poprosiłam o to, a szanowna pani doktor prawie wykrzyczał mi ,że ona może zaświadczyć tylko to co zauważy, a nie to ,że nie jestem w ciąży... Ok rozumiem, nie ma w gabinecie USG, ale nie trzeba było tego tak bezczelnie mi wygłosić, aż poczułam się głupia,że o tym nie wiedziałam... Mogła chociaż zapytać, czy podejrzewam ciąże... Wtedy powiedziałabym jej ,że nie współżyłam od roku, więc nie ma szans na ciążę... Samo badanie było okropne, po pierwsze usłyszałam,że na fotel wchodzi się bez butów (BZDURA, wręcz nie wolno wchodzić bez butów!!) i to nie było grzeczne zwrócenie uwagi, tylko ochrzan jakbym była uczennicą podstawówki i przeskrobała coś :-/ Wziernik był wprowadzony dość brutalnie, wyprowadzony jeszcze gorzej... Potem pani doktor wprowadziła mi palec do pochwy i uciskała brzuch... Wsadziła ten paluch jakbym była kostką masła, mina wskazywała ,że jej się nie podoba to co musi robić... Myślę,że już wystarczy... Padło jeszcze parę po prostu nieuprzejmych zdań i min... Wyszłam zażenowana... Dziewczyny niech nigdy nie przyjdzie wam do głowy wizyta u tej pani!

jest dobrzm lekarzem dobrze mnie prowadzi polecam go innym

jest dobrzm lekarzem dobrze mnie prowadzi polecam go innym