Smialo moge stwierdzic ze Pani Iwona jest najlepszym stomatologiem na jakiego mozna trafic. Nie tylko jest wspanialyn lekarzem ale tez bardzo przyjemna kobieta. Nie tylko wyleczyla moje zeby ale takze moj strach perzed stomatologiem. Nigdy nie zamienilabym jej na innego dentyste! Podejscie do pacjenta ma niesamowite. Dokladnie tlymaczy przebieg leczeniabi zawsze stara sie wybrac najlepsze dla pacjenta opcje. Bardzo mi pogla! Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna zarowno jak i Panie asystentki. Stanowczo polecam!!!

Najlepszy stomatolog. Polecam. Wieloletnia pacjentka. Nigdy nie odmawia pomocy i zawsze mozna na Pani Doktor polegac.

Bardzo polecam. Razem z rodzina leczymy się u Pani Doktor kilka lat. Kompetencja, dokładność i szybkość to podstawowe zalety.

polecam każdemu. Panicznie bałam się wyrwania zęba a poszło gładko i bezboleśnie. Pani dr miła uprzejma i cierpliwa a dla mnie-największej panikary to bardzo ważne. Ceny niewygórowane. Polecam

Znakomity lekarz.Wszystkie wypełnienia znakomicie się trzymają.Pani doktor bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie.Atmosfera w gabinecie naprawdę super.Korzystam z jej usług wiele lat.Polecam wszystkim .

Świetny specjalista z dużym doświadczeniem!! Gorąco polecam!! Plomby trzymają się już 12 lat( na "szóstkach"). Zawsze wszystko dokładnie wyczyszczone(próchnica); wyrywanie moich ósemek poszło gładko(a myślałam ,że bedzie koszmar...) Ceny nie są wygórowane. Satysfakcja gwarantowana.Gorąco polecam!!

Najlepsza Pani doktor !!! zawsze kompetentna i bardzo miła !!! zawsze do niej chodzę.

dr iwona kurcz jest to wspaniały lekarz jak bylam na wizycie to poswieciła mi czas czułam sie bezpiecznie w tym gabinecie i zapewniam wszystkich pacjetow nic nie boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to profesjonalny lekarz ktory zajmuje sie pacjentem a nie zarabianiem pieniedzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo dobry stomatolog, jestem pacjentka od kilkunastu lat, gorąco polecam

bardzo dobry stomatolog, jestem pacjentka od kilkunastu lat, gorąco polecam

Zdecydowanie nie potrafi leczyć - rozgrzebała mi zęba i z wielkim bólem pozostawiła samemu sobie. Na własna rękę musiałem szukać pomocy u innego dentysty. Zdecydowanie odradzam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sosnowiec"?

Marzanna Danecka

Stomatolog dziecięcy