Iwona Łabędzka-Krug

Ortodonta

Generalnie jestem w miarę zadowolony z leczenia aczkolwiek dobrze by było gdyby pani doktor była dostępna częściej dla pacjentów. Poza tym było jeszcze trochę drobnych problemów jak odpadające zamki czy kłucie drutu w policzki i trzeba było się upominać o przycinanie ale ogólnie w skali od 1 do 10 dałbym 7-8

Niestety do Pani doktor często nie mogę się dodzwonić. Nawet na zmiane gumek trzeba umawiać się z dużym wyprzedzeniem, bo urlop, bo duzo pacjentów...

Pani Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego z pacjentów, zawsze spokojna i miła. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry ortodonta!!! Uprzejma i miła, ale co ważniejsze-poświęciła mi dużo czasu, szczegółowo przebadała moje zęby, profesjonalnie zaleciła leczenie, dokładnie wytłumaczyła mi schorzenie. Konsultacja kosztuje 50zł. To jest dobra cena. Dodatkowe 50zł kosztuje opis zdjęcia w programie komputerowym co daje jeszcze bardziej precyzyjną diagnozę. Polecam!!!

polecam! bardzo miłe podejście do pacjenta , super asystentka!!! można sie zrelaksować na fotelu . I naprawde duży plus dla pani asystentki

pani doktor to kompetentna, przemiła osoba. podoba mi się, że ma indywidualne podejście do pacjenta, w gabinecie jak i w poczekalni panuje miła i sympatyczna atmosfera. Na każdą wizytę idę z przyjemnością. Polecam gorąco :)

Proszę mi wybaczyć, ale się nie zgadzam z resztą. Pani doktor w wieku 13 lat stwierdziła, że zęby ( 8-emki) mi nie wyrosną. WYorsły i przestawiły szczękę. 3500 zł poszło się kochać + wizyty i aparat ruchomy. Zęby wyszły 2 lata temu, to jak droga Pani mogła to wiedzieć ? Poza tym kompetentna, ale dla osób ok. 18 roku życia i wzwyż. Średnio polecam.

Rzadkie w dzisiejszym świecie połączenie najwyższej klasy profesjonalizmu z uprzejmością, życzliwością i rzetelnością. Obecnie kończę leczenie i jestem całkowicie zadowolony z jego efektów. Niezależnie od leczenia, każda wizyta okazuje się być miłym spotkaniem.

super podejście do pacjenta i leczenia! naprawdę jest to lekarz godny polecenia!

Niesamowity ortodonta. Zarówno lekarka, jak i asystentka są niesamowicie opanowane i uprzejme(!). W gabinecie czysto i schludnie;-). Polecam.