lekarz Iwona Lachór-Motyka

Pediatra

Wyrozumiała, cierpliwa, dociekliwa, kompetentna. Zajmuje się pacjentem nie licząc czasu, tylko dobro dziecka. Uratowała moje dziecko. Dziękuję.

Uratowała moje dziecko. Dziękuję.

cieszę się ,że trafiłam na tak dobrego, miłego o fachowej wiedzy lekarza, angażującego się w chorobę mojej córeczki, której stan zdrowia w krótkim czasie bardzo się poprawił i jest coraz lepiej. Dziękuję pani doktor.

Pani doktór nic nie jest trudno zrobić.Nawet może zejść 3 pietra na dół do izby przyjęć,na zbadanie dziecka.Grzeczna.Szybko i trafnie reaguje.

Pani Doktor jest najlepszym pediatrą jakiego spotkałam. Dokładna, uprzejma, profesjonalna. Wspaniałe podejście do dzieci i do rodziców również - zawsze dokładnie wyjaśni chorobę i metodę leczenia. Podczas rutynowych wizyt bada dziecko każdorazowo kompleksowo, dzięki czemu zwraca rodzicom uwagę na postawę dziecka czy inne dolegliwości. Polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sosnowiec"?

Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy