Już podczas pierwszej konsultacji czuć pełen profesjonalizm oraz umiejętne podejście do pacjenta. Pani Psycholog jest uprzejma, konsekwentna, potrafi szczerze słuchać drugiej osoby. Posiada wszystkie cechy których oczekujemy od najlepszego psychologa. Gorąco polecam.

Bardzo polecam Panią Iwonę. Jest po prostu fantastyczną terapeutką. Energiczna, z poczuciem humoru, zawsze pogodna. Bardzo mi pomogła. Pełen profesjonalizm i podpisuję się pod stwierdzeniem, że to osoba z wielkiego formatu, z dużą wiedzą, wyczuciem, intuicją i wysoką kulturą osobistą

Rewelacyjna terapeutka! Bardzo pomogła mojej córce, mnie i całej naszej rodzinie! Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną profesjonalną pomoc, szacunek i zrozumienie.

Polecam Panią Psycholog. Z klasą. Wielkiego formatu, kulturalna, inteligentna, pełna empatii. Czyli ma wszystko to, czego oczekujemy od psychoterapeuty.

Polecam Panią Psycholog.
Z klasą.
Wielkiego formatu, kulturalna, inteligentna, pełna empatii.

Czyli ma wszystko to, czego oczekujemy od psychoterapeuty.

Specjalistka świadcząca profesjonalną pomoc.

Specjalistka świadcząca profesjonalną pomoc.