lekarz Iwona Lewińska

Laryngolog

bardzo dobry lekarz, polecam z czystym sumieniem! kompetentna, konkretna i bardzo sympatyczna!

Doktor Lewinska, jako jedyna sposrod kilku juz laryngologow, potrafila prawidlowo zdiagnozowac moja przypadlosc. Wizyta przebiegla sprawnie i konkretnie,tak samo jak leczenie.Szczerze polecam.

Zdecydowanie odradzam mimo trzech wizyt, nie potrafiła poradzić sobie zmoim problemem. przy trzeciej wizycie zaczęła mi dawać do zrozumienia że jestem hipochonrykiem i udaje ból (tylko nie wiem po co ,bo ani wtedy nie pracowałem tzn. nie potrzebowałem L4, ani nic innego).

Polmed - Kraków W gabinecie byłem minutę. Lekarka zaglądnęła do gardła i przepisała antybiotyk. Lekarstwo nie pomogło, objawy z którymi się zgłosiłem dalej występują. Jeśli cenisz swoje zdrowie (i pieniądze-wizyta prywatna) to odradzam tego lekarza.

Polmed - Kraków

W gabinecie byłem minutę. Lekarka zaglądnęła do gardła i przepisała antybiotyk.

Lekarstwo nie pomogło, objawy z którymi się zgłosiłem dalej występują.

Bardzo dobry lekarz, sumienna, bada szczegółowo i wnikliwie. A przy tym kulturalna, miła i spokojna, dobry człowiek

Fachowiec.Bardzo miła i sympatyczna.Polecam.

Fachowiec.Bardzo miła i sympatyczna.Polecam.

Udałam się do Pani Doktor namówiona przez znajomych, bardzo jestem zadowolona z leczenia, wizyta na fundusz, bezpłatna. pani Doktor poświęciła nam maksimum czasu badając dokładnie córeczkę, dokładnie tłumacząc schorzenie a nawet rysując zmiany na błonie bębenkowej, stosuje leki niedrogie a skuteczne. Widzę że posiada wiedzę,lubi swoją pracę po prostu. Jest przy tym kulturalna i serdeczna. Dzięki Pani Iwono

TRAGEDIA????MOJE DZIECKO NADAL CHOROWAŁOBY GDYBY NIE WIZYTA W PUBLICZNEJ PRZYCHODNI...I ZZA DARMO!!!!ZA CO BIERZE TAKA PANI PIENIADZE???ZA NAUKE NA DZIECIACH!!!!

Naprawdę nie polecam tej Pani. Nie umiała nawet trafnie postawić diagnozy.

Naprawdę nie polecam tej Pani. Nie umiała nawet trafnie postawić diagnozy.

Bardzo miła, kompetenta lekarka, daje dużo ciepła, wzbudza zaufanie, polecam

Bardzo miła, kompetenta lekarka, daje dużo ciepła, wzbudza zaufanie, polecam