Iwona Ligenza

Pediatra

Konkretna i uprzejma pani. Trafiła leki i dziecku w ciągu trzech godzin przyniosły ogromna ulgę za co jesteśmy wdzięczni. Poświęca dużo uwagi dziecku, bada bardzo dokładnie i długo. Pierwszy raz się spotkałam z tym, że pani dr poprosiła o kontakt telefoniczny następnego dni z informacja czy dziecku się polepszyło.

Super lekarka. Opłaca się jechać nawet kilkadziesiąt kilometrów. Człowiek, który przywraca wiare w to, że są jeszcze u nas porządni lekarze, znający się na swojej pracy, empatyczni.

Super lekarka. Opłaca się jechać nawet kilkadziesiąt kilometrów.

Podajcie mi adres gabinetu w Piaskach a najlepiej nr kontaktowy do pani dr!!!Błagam!!

Pani dr jest genialna!Polecamy każdemu!

Pani dr jest genialna!Polecamy każdemu!

Pani DR.Iwonka to najwspanialszy lekarz pod słońcem!Prowadzi naszego synka już siedem lat i nigdy się nie zawiedliśmy!Jest zdecydowanym przeciwnikiem podawania antybiotyku na byle kichnięcie i to właśnie u niej bardzo cenię.To ona u naszego dziecka rozpoznała astmę oskrzelową kiedy inny lekarz pakował w niego antybiotyki i to dzięki pani dr.nasz mały normalnie funkcjonuje.Za to wszystko bardzo dziękujemy!!!I z czystym sumieniem polecam każdemu!To po prostu Dobry CZłowiek!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź