lekarz Iwona Łuczkiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma dla pacjentow. Trafnie dobiera zawsze masci i lekarstwa. Wytlumaczy wszystko, jest kompetentna i zna sie na tym co robi juz ponad 30 lat. Szczerze polecam.

Bardzo dobry specjalista, poświęca dużo czasu pacjentowi. Wnikliwie analizuje każdy przypadek. Lekarz godny polecenia.

Bardzo miła, uprzejma, a co najważniejsze SKUTECZNA Pani dr. Polecam każdemu kto oczekuje indywidualnego podejścia, zainteresowania pacjentem i przede wszystkim bardzo dobrych rezultatów. Jak dla mnie idealna - wszystkie moje oczekiwania spełniła wzorowo :)) Polecam każdemu!!

Wreszcie pozbylam sie problemu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna. Zapisane leki szybko pomogly. Polecam kazdemu!

Leczyłam się kilka miesięcy u tej doktor, w sumie straciłam blisko 2000zł na mikrodermabrazję, ona właściwie tylko to u pacjentów stosuje,efekt minimalny. kobieta nieuprzejma i niekompetentna.U innego lekarza dostałam zwykły antybiotyk w żelu za 30zł i buzia gładziudka.Stanowczo odradzam tę panią!!Ja bardzo żałuje straconego czasu i pieniędzy!

Bardzo miła pani doktor jestem bardzo zadowolona polecam każdemu.

Bardzo miła pani doktor jestem bardzo zadowolona polecam każdemu.