lekarz Iwona Malarz

Chirurg stomatolog

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia! Pani doktor ma świetne podejście do ludzi, autentycznie przejmuje się każdym przypadkiem, zawsze robi wszystko co może żeby pomóc pacjentowi. Przeszłam ciężki przypadek usunięcia ósemki, gdyby nie umiejętności i cierpliwość Pani doktor byłoby źle. Jak na klasę usług i umiejętności na prawdę niska cena! Polecam całym sercem (dentysta nie musi być straszny)!

Serdecznie polecam ten gabinet oraz rezydującą w nim Doktor Malarz! Udałem się do doktor za namową syna, który sam jest jej pacjentem. Usłyszałem o niej od niego wiele dobrych słów, a sama wizyta tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Musiałem co prawda trochę odczekać w poczekalni, ale to tylko pokazało mi, że doktor bardzo kompleksowo i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, starając się szanować jego czas i wykorzystać każdą wizytę do granic możliwości. Kolejka przed gabinetem pokazała mi jedynie, że takie podejście do pacjenta spotyka się ze zrozumieniem bo efekty są nad wyraz zadowalające.

To była moja pierwsza wizyta od dłuższego czasu u stomatologa, której troszeczkę się obawiałem. Okazało się że moje obawy były zupełnie nieuzasadnione- raz że wizyta przebiegła szybko i sprawnie pomimo tego że mój problem okazał się być bardziej skomplikowany niż na początku sądziłem, to jeszcze Pani Doktor znalazła chwilę żeby dodać mi, staremu facetowi, otuchy przed zabiegiem. Zalecenia po zabiegowe przekazała mi w sposób łopatologiczny i przystępny nawet dla mnie. Szczerze polecam tego specjalistę!

Moja pierwsza wizyta u dentysty. Było szybko, bezboleśnie, a do tego w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor poświęciła mi dużo uwagi, mimo, że mój problem okazał się być poważniejszy niż przypuszczałem. Znalazła nawet czas żeby dodać mi otuchy ( trochę się bałem) i łopatologicznie potrafiła wytłumaczyć mi zalecenia co i jak robić po zabiegu. Lekarz godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Kraków"?

lek. dent.
Daniel Sadecki