Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia! Pani doktor ma świetne podejście do ludzi, autentycznie przejmuje się każdym przypadkiem, zawsze robi wszystko co może żeby pomóc pacjentowi. Przeszłam ciężki przypadek usunięcia ósemki, gdyby nie umiejętności i cierpliwość Pani doktor byłoby źle. Jak na klasę usług i umiejętności na prawdę niska cena! Polecam całym sercem (dentysta nie musi być straszny)!

Serdecznie polecam ten gabinet oraz rezydującą w nim Doktor Malarz! Udałem się do doktor za namową syna, który sam jest jej pacjentem. Usłyszałem o niej od niego wiele dobrych słów, a sama wizyta tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Musiałem co prawda trochę odczekać w poczekalni, ale to tylko pokazało mi, że doktor bardzo kompleksowo i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, starając się szanować jego czas i wykorzystać każdą wizytę do granic możliwości. Kolejka przed gabinetem pokazała mi jedynie, że takie podejście do pacjenta spotyka się ze zrozumieniem bo efekty są nad wyraz zadowalające.

U Pani Doktor Iwony Malarz leczę się z Mamą od dobrych kilkunastu lat. Nie znam lepszego dentysty i drugiego lekarza, z takim powołaniem. Pani dr. potrafi leczyć zęby, a nie tylko je wyrywać w przeciwieństwie do innych lekarzy. Jest również świetnym chirurgiem, który kocha swoją pracę i nie brzydzi się trzymać skalpela. Lekarka posiada ogromną wiedzę i kompetencje, widać to na pierwszy rzut oka, że mamy do czynienia z profesjonalistką z najwyższej półki. To jedyny lekarz biorąc pod uwagę również inne specjalizacje, któremu zawierzyłabym swoje życie! POLECAM

To była moja pierwsza wizyta od dłuższego czasu u stomatologa, której troszeczkę się obawiałem. Okazało się że moje obawy były zupełnie nieuzasadnione- raz że wizyta przebiegła szybko i sprawnie pomimo tego że mój problem okazał się być bardziej skomplikowany niż na początku sądziłem, to jeszcze Pani Doktor znalazła chwilę żeby dodać mi, staremu facetowi, otuchy przed zabiegiem. Zalecenia po zabiegowe przekazała mi w sposób łopatologiczny i przystępny nawet dla mnie. Szczerze polecam tego specjalistę!

Moja pierwsza wizyta u dentysty. Było szybko, bezboleśnie, a do tego w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor poświęciła mi dużo uwagi, mimo, że mój problem okazał się być poważniejszy niż przypuszczałem. Znalazła nawet czas żeby dodać mi otuchy ( trochę się bałem) i łopatologicznie potrafiła wytłumaczyć mi zalecenia co i jak robić po zabiegu. Lekarz godny polecenia.

Leczę się w tym gabinecie od wielu lat. Pani doktor Malarz cieszy się ogromną popularnością wsród pacjentów. Ma odległe terminy, czasami długo oczekuje na wizyte, gdyż bywają poślizgi w poczekalni. Jest to chyba jedyny minus. Pełna kompetencja,ogromne poświęcenie i ludzkie podejście do pacjenta. Jest lekarzem z powołania. Ponadto swietnym chirurgiem i stomatologiem. Uratowała mi wiele zebów przez innych określych jako stracone.

Od 15 lat cała moja rodzina korzysta z usług Pani dr Malarz. Polecamy ją znajomym i wszyscy bez wyjątku są zachwyceni! Pani Iwonka jest rzetelna, kompetentna i doskonale zna się na swoim fachu.Cierpliwie tłumaczy swoim pacjentom zawiłości stomatologii,przedstawia alternatywy i pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie problemu. Całymi dniami nie odchodzi od fotela.Zawsze znajduje chwilę dla "nagłych wypadków", kosztem swojego prywatnego czasu. W gabinecie panuje kapitalna atmosfera.Zarówno sama Pani doktor jak i jej asystentka - Pani Kasia i współpracująca z nimi dr Karolina Stanisławska są sympatyczne i zawsze uśmiechnięte.

Pani doktor Karolina Stanisławska jest moim lekarzem od kilku lat,jest bardzo uprzejma,ma dużą kulturę osobistą,uśmiechnięta i cierpliwa ,bardzo zaangażowana w to co robi ,skrupulatna i niezwykle uczciwa,tłumaczy to co robi,jest świetnym lekarzem,a nader wszystko bardzo dobrym i wrażliwym człowiekiem.Będę jej wierną pacjentką,bo takich lekarzy mamy coraz mniej.Jestem zachwycona tym co zrobiła w moich ustach

Warto odwiedzić Gabinet Stomatologiczny przy ul. Wolskiej w Krakowie.W pełni profesjonalne podejście Pani dr Iwony Malarz do pacjentów ,wysokie kwalifikacje sprawiły ,że polecam wszystkim ten gabinet.

do pacjentów ,wysokie kwalifikacje sprawiły ,że polecam wszystkim ten gabinet.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Kraków"?

Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne
al. Adolfa Dygasińskiego 2A