dr n. med. Iwona Malarz

Chirurg stomatolog

Pani Iwona to kobieta o wielkim sercu i pasji do zawodu. Bardzo profesjonalna i kochana. Atmosfera jest przyjazna, a wyposażenie nowoczesne. Zawsze czuję się tam bezpiecznie i komfortowo. Polecam ten gabinet każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług stomatologicznych.

Najlepsza profesjonalistka jaką w sprawie leczenia zębów miałem przyjemność poznać. Naprawdę taki zapał i zaangażowanie jest nie często spotykane. Pani Iwona jest chirurgiem i nie boi się trudnych przypadków,podczas gdy inni lekarze stomatolodzy odsyłali mnie z kwitkiem, to właśnie ona pomogła mi pokonać problemy z zębami.

Kompetencje, zaangażowanie i uczciwość na najwyższym poziomie. Wysposażenie gabientu łącznie z rentgenem. Niestety czasami długie kolejki ale wieloletnich pacjencentów w kryzysowych sytuacjach jakoś udaje się upchnąć nawet w bardzo napięty grafik. Walka o każdego zęba jakby był ostatnim albo wręcz własnym pani stomatolog (i to pomimo specjalności chirurg). Szczerze polecam.

Profesjonalista najwyższych lotów, nigdy nie odmawia pomocy, niezwykle skromna. Poleciłam ją już kilku osobom i wszystkie są zachwycone jej wiedzą i umiejętnościami. Ratuje każdego zęba nie zważając ile czasu jej to zajmie. Wrażliwa i bardzo uprzejma.

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia! Pani doktor ma świetne podejście do ludzi, autentycznie przejmuje się każdym przypadkiem, zawsze robi wszystko co może żeby pomóc pacjentowi. Przeszłam ciężki przypadek usunięcia ósemki, gdyby nie umiejętności i cierpliwość Pani doktor byłoby źle. Jak na klasę usług i umiejętności na prawdę niska cena! Polecam całym sercem (dentysta nie musi być straszny)!

Serdecznie polecam ten gabinet oraz rezydującą w nim Doktor Malarz! Udałem się do doktor za namową syna, który sam jest jej pacjentem. Usłyszałem o niej od niego wiele dobrych słów, a sama wizyta tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Musiałem co prawda trochę odczekać w poczekalni, ale to tylko pokazało mi, że doktor bardzo kompleksowo i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, starając się szanować jego czas i wykorzystać każdą wizytę do granic możliwości. Kolejka przed gabinetem pokazała mi jedynie, że takie podejście do pacjenta spotyka się ze zrozumieniem bo efekty są nad wyraz zadowalające.

To była moja pierwsza wizyta od dłuższego czasu u stomatologa, której troszeczkę się obawiałem. Okazało się że moje obawy były zupełnie nieuzasadnione- raz że wizyta przebiegła szybko i sprawnie pomimo tego że mój problem okazał się być bardziej skomplikowany niż na początku sądziłem, to jeszcze Pani Doktor znalazła chwilę żeby dodać mi, staremu facetowi, otuchy przed zabiegiem. Zalecenia po zabiegowe przekazała mi w sposób łopatologiczny i przystępny nawet dla mnie. Szczerze polecam tego specjalistę!

Moja pierwsza wizyta u dentysty. Było szybko, bezboleśnie, a do tego w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor poświęciła mi dużo uwagi, mimo, że mój problem okazał się być poważniejszy niż przypuszczałem. Znalazła nawet czas żeby dodać mi otuchy ( trochę się bałem) i łopatologicznie potrafiła wytłumaczyć mi zalecenia co i jak robić po zabiegu. Lekarz godny polecenia.

U Pani Doktor Iwony Malarz leczę się z Mamą od dobrych kilkunastu lat. Nie znam lepszego dentysty i drugiego lekarza, z takim powołaniem. Pani dr. potrafi leczyć zęby, a nie tylko je wyrywać w przeciwieństwie do innych lekarzy. Jest również świetnym chirurgiem, który kocha swoją pracę i nie brzydzi się trzymać skalpela. Lekarka posiada ogromną wiedzę i kompetencje, widać to na pierwszy rzut oka, że mamy do czynienia z profesjonalistką z najwyższej półki. To jedyny lekarz biorąc pod uwagę również inne specjalizacje, któremu zawierzyłabym swoje życie! POLECAM