Zdecydowanie polecam! Współpraca z Panią Iwoną jest jedną z lepszych rzeczy, która mi się przytrafiła. Jest świetną terapeutką - kompetentną, wrażliwą, uważną. Ale też bardzo dobrym diagnostą. Wiem od koleżanki, którą badała, że była bardzo wnikliwa. Kto wie, może i taka pomoc będzie mi kiedyś potrzebna...

Mogę powiedzieć, że mi bardzo pomogła. Poprawa nie przyszła od razu, chyba na pocztku nierealistycznie zakładałem, że dwa spotkania sprawę załatwią. Nie da się. Teraz już wiem, że terapia to proces, tak jak procesem jest "praca nad własnym problemem". Przemówiło do mnie podejście poznawczo-behawioralne. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam wszystkim poszukującym dobrego i skutecznego terapeuty. Nie jest mi łatwo rozmawiać o swoich problemach, ale w jej towarzystwie jest jakoś łatwiej.

Trudno się zmierzyć z własnym problemem, zwłaszcza jak się miało przekonanie, że można góry przenosić i się spadło w przepaść. Teraz już patrzę na siebie z innej, bardziej łaskawej, perspektywy. To ogromny skok naprzód! Dzięki za wszystko! Za cierpliwość, za nieustanne wciąganie w dyskusje, za nie udzielanie rad.

bardzo pomogły mi wizyty u tego psychologa

bardzo pomogły mi wizyty u tego psychologa

Mogę powiedzieć tyle, że byłam zadowolona nie tylko po wizycie, ale także z całości zmian.

Polecam wszystkim poszukującym dobrego terapeuty! Warto!

Polecam wszystkim poszukującym dobrego terapeuty! Warto!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Bydgoszcz"?

SZYMON GOŁOTA
ul. Kapliczna 7 (budynek Zespołu Szkół nr 17)
85-775 Bydgoszcz

85-132 Bydgoszcz

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Poradnia Zdrowia Psychicznego "Stawowa"
Bydgoszcz