lekarz Iwona Marcinkowska-Antecka

Pani Doktor zajeta bardziej soba niz mna, nie udzielila potrzebnych, podstawowych informacji, nie wystawila karty ciazy, ewidentnie widac bylo, ze ma zly humor, oczywiscie ma prawo byc nie w humorze, ale nie moze to wplywac na udzielenie mi informacji o ciazy. Ja juz Pani Doktor nie zaszczyce obecnoscia...

podczas ciązy pojawiły sie u mnie plamienia. poszłam z tym do Pani Doktor,która nie potrafiła nic stwierdzić natomiast wynalazła u mnie schorzenie, do którego badanie kosztowało 300zł.jak sie potem okazało badanie zleciła bezpodstawnie a przyczyna plamnia była oczywista, należało zrobić tylko usg. Pani doktor go nie zrobiła bo uznała ze jest niepotzrebne. NIE POLECAM!

Rewelacyjny lekarz,bardzo sympatyczna Kobietka:) chodzę do tej Pani od 10 lat. Z całą pewnością moę polecić Panią Antecką. Pozdrawiam

Pozdrawiam

świetny lekarz!!:) w gabinecie bardzo miła atmosfera!! chętnie odpowiada na pytania pacjentki.