lekarz Iwona Meca

Internista, Kardiolog

Byłem u Pani Doctor dwa razy, za pierwszym razem zaraz po wyjściu ze szpitala z oddziału kardiologicznego. Od razy usunęła wszystkie leki, które przepisali i zapisała jeden. Bada bardzo dokładnie, jest bardzo miła. Faktem jest , że przyjmuje do późna w nocy i może być z tego powodu zmęczona. Ale ta ilość pacjentów bierze się z renomy i fachowości jaką posiada. Gdyby krócej przyjmowała kolejka była by makabryczna. Gorąco polecam!

Przede wszystkim wspaniała osoba z charakterem, specjalista z prawdziwego powołania o takich spacjalistow jest bardzo trudno w zasadzie juz takich nie ma jak pani dr Iwona Meca Teraz bardzo czesto napotykamy na lekarzyny ktorzy po skonczeniu studiow ewentualnej specjalizacji zasiedli za biurkiem i kabocieja BOZE UCHOWAJ od takiego lekarza niestety mamy ich coraz wiecej ,więc wszystkie chore serduszka polecam z całą odpowiedzialnoscia panią doktor Iwone Meca,

P.Iwona Meca wspaniały człowiek , lekarz godny nagrody nobla, ratuje życie i daje nadzieje na lepsze jutro.Jest lekarzem, opiekunem ,przyjacielem. Dziękuje D.L,

Goraco polecam, malo takich lekarzy jak Pani Iwona! Dokladne badanie, przemila atmosfera, konkretne leczenie.

Każdego dnia będę dziękować Bogu,że spotkałam panią doktor.Lekarz z powołania,człowiek nieprzeciętny!

Świetny fachowiec, inteligentny diagnosta. Leczy mnie i mojego Ojca. Godny zaufania i polecenia. Jest lekarzem z powołania.

Zostałam przyjęta bardzo późno. Zmęczona pani dr., nie wiem czy mówiła do siebie czy do mnie. moze ktos jest do tego przyzwyczajony ale w byle jakiej poczekalni i z nic nie wnoczącą wizyta -szkoda czasu.

Pani dr jest miła i na tym koniec moich pozytywnych wrażeń. Kompletnie ignoruje objawy choroby , mówi że wszystko jest dobrze ... Mam nadzieję że inni mieli więcej szczęścia ode mnie i w porę zdążyli z poprawną diagnozą i oceną zaawansowania choroby serca . A to że przyjmuje do 00 w nocy to u Pani dr norma. Ogólnie szczerze odradzam

za szybko, bez badań, o północy ja byłam zmęczona i pani doktor. może gdyby była inna pora wizyty byłoby to dla mnie bardziej wnosząca konsultacja

Wizyta była jednorazowa. Jak na prywatną wizytę, uważam, że Pani doktor mnie "zbyła". Szybko załatwiła i po wizycie... nawet nie spostrzegłam się, a już było po.