lekarz Iwona Meca

Internista, Kardiolog

Przede wszystkim wspaniała osoba z charakterem, specjalista z prawdziwego powołania o takich spacjalistow jest bardzo trudno w zasadzie juz takich nie ma jak pani dr Iwona Meca Teraz bardzo czesto napotykamy na lekarzyny ktorzy po skonczeniu studiow ewentualnej specjalizacji zasiedli za biurkiem i kabocieja BOZE UCHOWAJ od takiego lekarza niestety mamy ich coraz wiecej ,więc wszystkie chore serduszka polecam z całą odpowiedzialnoscia panią doktor Iwone Meca,

P.Iwona Meca wspaniały człowiek , lekarz godny nagrody nobla, ratuje życie i daje nadzieje na lepsze jutro.Jest lekarzem, opiekunem ,przyjacielem. Dziękuje D.L,

Goraco polecam, malo takich lekarzy jak Pani Iwona! Dokladne badanie, przemila atmosfera, konkretne leczenie.

Świetny fachowiec, inteligentny diagnosta. Leczy mnie i mojego Ojca. Godny zaufania i polecenia. Jest lekarzem z powołania.

Każdego dnia będę dziękować Bogu,że spotkałam panią doktor.Lekarz z powołania,człowiek nieprzeciętny!

Witam, podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Taka lekarka jak Pani Iwona to rzadkość.Wspaniały diagnosta.W renomowanej klinice kardiologicznej w Berlinie lekarze nie chcieli wierzyć,tak trafnej diagnozie którą potwierdziły badania. Byli pełni podziwu i uznania dla Pani doktor z Polski. Dziękujemy z całego serca, jesteśmy wdzięczni losowi, że skierował nas do Pani doktor i że nadal możemy korzystać z Pani opieki. H. S. i Burghard Burow.

Witam, podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.

Pani dr jest miła i na tym koniec moich pozytywnych wrażeń. Kompletnie ignoruje objawy choroby , mówi że wszystko jest dobrze ... Mam nadzieję że inni mieli więcej szczęścia ode mnie i w porę zdążyli z poprawną diagnozą i oceną zaawansowania choroby serca . A to że przyjmuje do 00 w nocy to u Pani dr norma. Ogólnie szczerze odradzam

Zostałam przyjęta bardzo późno. Zmęczona pani dr., nie wiem czy mówiła do siebie czy do mnie. moze ktos jest do tego przyzwyczajony ale w byle jakiej poczekalni i z nic nie wnoczącą wizyta -szkoda czasu.

Jest lekarzem inteligentnym, potrafiącym kojarzyć fakty z różnych dziedzin i wyciągać z tego prawidłowe wnioski. W zależności od wieku pacjenta potrafi z nim mówić jak i godać.

Pani Iwona Meca to bardzo dobry lekarz,podejście do pacjenta w łaściwe,trafne diagnozy,leczy się u Pani Doktor moja mama i teściowa,wcześniej mąż.Właściwie dobrane leki,super opieka.