lekarz Iwona Mechowska

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz pod słońcem. Leczę się ją i moja mama. Pani doktor zawsze wysłucha i doradzi. Jest kompetentna i pełna empatii. Cieszę się, że moja rodzina może korzystać z usług tak wspaniałej lekarki.

Bardzo kompetentna, miła, uprzejma, w razie potrzeby przyjmuje pacjentów poza kolejnością jako dodatkowo zarejestrowanego pacjenta. Potrafi pomóc w każdej sytuacji, kieruje do specjalisty, zleca wykonywanie badań w celu ustalenia przyczyny choroby. Gorąco polecam Panią Iwonę Mechowską jako lekarza rodzinnego. Leczy od 3-ch lat mojego męża, który również jest zachwycony jej wyrozumiałością i podejściem do każdego pacjenta. Grażyna

ZNAKOMITY LEKARZ I CZŁOWIEK.UPRZEJMA,CIERPLIWA,PO PROSTU WYJĄTKOWA.CIESZĘ SIĘ,ŻE JEST MOIM LEKARZEM I UWAŻAM,ŻE 5 TO ZA MAŁA OCENA,ŻEBY JĄ OCENIĆ.OBY TAKICH LEKARZY BYŁO CORAZ WIĘCEJ.ŻYCZĘ JEJ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE. W.KWIATKOWSKA.

Jako lekarz jest super, tylko jak się do niej przychodzi to trzeba sobie zarezerwowac cały dzien. W rejestracji dostałam numerek na 16:30 a zostałam przyjęta o 19:30. Nie wiem czy to wina pani doktor czy pacjentow, którzy jak wejdą to siedzą po pół godziny.

Pani Mechowska jest wspaniałym lekarzem.

Pani Mechowska jest wspaniałym lekarzem.

Bardzo dobry lekarz który angażuje się w swoją pracę i podchodzi do pacjenta indywidualnie.

Bardzo rzadko spotkać tak zaangażowanego lekarza o pacjenta.Pacjent z Przychodni Portowej Janusz Mikosza.

Wspaniała lekarz.Ocena w punktach,jest wyczerpująca. Poza tym, dla każdego jest miła i uprzejma pomimo nawału pracy.

Według mojej oceny niema lepszego lekarza, jak Pani Iwona Mechowska, dziękuję za wszystko.

Wspaniała Pani Doktor! Dokładnie bada pacjenta i uważnie go słucha. Gorąco polecam!