lekarz Iwona Mechowska

Lekarz rodzinny

Bardzo kompetentna, miła, uprzejma, w razie potrzeby przyjmuje pacjentów poza kolejnością jako dodatkowo zarejestrowanego pacjenta. Potrafi pomóc w każdej sytuacji, kieruje do specjalisty, zleca wykonywanie badań w celu ustalenia przyczyny choroby. Gorąco polecam Panią Iwonę Mechowską jako lekarza rodzinnego. Leczy od 3-ch lat mojego męża, który również jest zachwycony jej wyrozumiałością i podejściem do każdego pacjenta. Grażyna

ZNAKOMITY LEKARZ I CZŁOWIEK.UPRZEJMA,CIERPLIWA,PO PROSTU WYJĄTKOWA.CIESZĘ SIĘ,ŻE JEST MOIM LEKARZEM I UWAŻAM,ŻE 5 TO ZA MAŁA OCENA,ŻEBY JĄ OCENIĆ.OBY TAKICH LEKARZY BYŁO CORAZ WIĘCEJ.ŻYCZĘ JEJ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE. W.KWIATKOWSKA.

Jako lekarz jest super, tylko jak się do niej przychodzi to trzeba sobie zarezerwowac cały dzien. W rejestracji dostałam numerek na 16:30 a zostałam przyjęta o 19:30. Nie wiem czy to wina pani doktor czy pacjentow, którzy jak wejdą to siedzą po pół godziny.

Pani Mechowska jest wspaniałym lekarzem.

Pani Mechowska jest wspaniałym lekarzem.

Bardzo dobry lekarz który angażuje się w swoją pracę i podchodzi do pacjenta indywidualnie.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Szczecin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin