mgr Iwona Michalak-Jędrzejczak

Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Pani Iwonka - wspaniała osoba o wielkim, ciepłym sercu ! Terapia u tej Pani to magia - kończąc terapię każdy, staje się innym człowiekiem. Zawsze miła, życzliwa, serdeczna.... przygotowana na każde spotkanie, z głową pełną pomysłów... W tym miejscu pragnę Pani gorąco podziękować za ten czas w którym rodziłam się na nowo...pokonywałam trudności jednocześnie akceptując je... nauczyłam się życia !! Terapię zakończyłam 1,5 roku temu - i jest to czas, w którym radzę sobie znakomicie, podejmuję wyzwania, które kiedyś były dla mnie nierealne! - To wszystko dzięki Pani Iwonie, jej ...

Pani Iwonka - wspaniała osoba o wielkim, ciepłym sercu !
Terapię zakończyłam 1,5 roku temu - i jest to czas, w którym radzę sobie znakomicie, podejmuję wyzwania, które kiedyś były dla mnie nierealne! - To wszystko dzięki Pani Iwonie, jej zaangażowaniu i pomocy o każdej porze dnia i nocy :) :)
DZIĘKUJĘ i POLECAM ! POLECAM ! POLECAM ! :)

Pani Iwona jest bardzo ciepłą osobą i bardzo profesjonalną. Mój synek od razu złapał z Nią świetny kontakt. Jest rzeczowa, wszystko dokładnie tłumaczy i analizuje nasze wszelkie obawy, nie bagatelizuje niczego. Zawsze jest przygotowana do spotkania. Dodatkowo Jej podejście do życia, optymizm i wiara w siłę jaka drzemie w każdym z nas, dodaje skrzydeł :) Dziękuję za wszelką pomoc, za rozmowy, wskazówki, za to, że Pani JEST :)

Ciężko znaleźć słowa by oddać moją wdzięczność Pani Iwonie... Trudno się wysłowić by opisać osobowość tej spaniałej kobiety. DO Pani Iwony zgłosiłam się z moją córeczką ale też i sama przeszłam terapię w trudnym momencie życia... Córcia tak ciepło wspomina spotkania, że czasem spyta kiedy znowu pojedziemy do cudownej cioci Iwonki. Terapia jest podróżą w głąb siebie podczas której odkrywa się niesamowite pokłady siły z którą pokonuje się trudności i znajduje rozwiązania dla problemów. Teraz wiem, że jestem silna. Dzięki Pani Iwonce dostrzegłam swoją moc i zrozumiałam , że mogę wszystko... Życie jest piękne!!! Dziękuję :)

Polecam w 100%. Totalny profesjonalizm. Swietna kobieta jak i psycholog. Pomogła mi i mojej córce. Polecam gorąco :)

To jest specjalista, której nie da się ocenić bo skali ocen braknie . To nie tylko świetny psycholog, to super człowiek. Zna się na tym co robi. Długo zastanawiałam się co napisać, ale brak mi słów jaka to profesjonalna osoba. Potrafi pomóc zarówno dorosłym jak i dzieciom. Nie będę wychwalała bo nie ma potrzeby . Jeśli szukacie pomocy sami się przekonajcie . Polecam bo warto.

Pani Doktor bardzo sprawnie i fachowo pomogła uporać się nam z problemem. W dość krótkim czasie poprzez jej rady i zalecenia nastąpiła znacząca poprawa i dzięki temu powróciliśmy do normalności. Z całego serca polecamy

super lekarz ! .........................................................................................................

Pani Iwona to niesamowita pani psycholog, bardzo ciepła, miła, serdeczna, pełna empatii,kompetentna i do tego skuteczna w pracy terapeutycznej. Profesjonalnym podejściem pomogła mi w trudnym okresie mojego życia "stawiając na nogi" i ucząc wiary w siebie . Pani Iwona to przede wszystkim bardzo dobry specjalista i osoba, której zależy na drugim człowieku, potrafi wysłuchać, niczego nie narzuca. Zdecydowanie polecam.

Wspaniała osoba, wspaniały lekarz. Polecam z całego serca. Podchodzi do pacjentów z należytym szacunkiem. Szczerze Polecam !!!

Doskonały psycholog, terapeuta i wspaniała osoba. Bardzo mi pomogła w rozwiązaniu moich problemów. Po kilku podejściach do psychoterapii trafiłam na idealną dla mnie osobę.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Konin"?

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21