mgr Iwona Michalak-Jędrzejczak

Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Pani Iwona to niesamowita pani psycholog, bardzo ciepła, miła, serdeczna, pełna empatii,kompetentna i do tego skuteczna w pracy terapeutycznej. Profesjonalnym podejściem pomogła mi w trudnym okresie mojego życia "stawiając na nogi" i ucząc wiary w siebie . Pani Iwona to przede wszystkim bardzo dobry specjalista i osoba, której zależy na drugim człowieku, potrafi wysłuchać, niczego nie narzuca. Zdecydowanie polecam.

Pani Doktor bardzo sprawnie i fachowo pomogła uporać się nam z problemem. W dość krótkim czasie poprzez jej rady i zalecenia nastąpiła znacząca poprawa i dzięki temu powróciliśmy do normalności. Z całego serca polecamy

To jest specjalista, której nie da się ocenić bo skali ocen braknie . To nie tylko świetny psycholog, to super człowiek. Zna się na tym co robi. Długo zastanawiałam się co napisać, ale brak mi słów jaka to profesjonalna osoba. Potrafi pomóc zarówno dorosłym jak i dzieciom. Nie będę wychwalała bo nie ma potrzeby . Jeśli szukacie pomocy sami się przekonajcie . Polecam bo warto.

Dzięki niej wróciła mi wiara w dobrych ludzi,którym może zależeć na szczęściu innych. Jest osobą bardzo ciepłą,troskliwą i sympatyczną, a do tego kompetentną. Żałuję ,że nie trafiłam na nią wcześniej.Właściwa osoba na właściwym miejscu!!

Pani Iwona jest psychologiem godnym polecenia, według mnie najlepszym w Koninie. Jest kompetentna, sympatyczna, otwarta, a co najważniejsze bardzo skuteczna w tym co robi.

Ona jest po prostu BOSKA ! Zdecydowanie polecam ! :D

Ona jest po prostu BOSKA ! Zdecydowanie polecam ! :D

Jeśli szukasz pomocy dla siebie lub dla bliskiej ci osoby to mogę zdecydowanie polecić p. Iwonę. Dzięki terapii lubię siebie i swoje życie!

Pani Iwona jest niesamowita. Ma podejście do człowieka, które ma bardzo niewielu ludzi. Miałam problemy z ojcem, a później w dręczyli mnie w szkole. Podobało mi się to, że nie było z jej strony jakiegoś rodzaju litowania się tylko po prostu zrozumienie i wysłuchanie. Potrafi zdobyć zaufanie człowieka. Jest dyskretna, co bardzo mi się spodobało. Naprawdę jeśli miałabym polecić bardzo dobrego psychologa, to byłaby nim Pani Iwona.

Pani psycholog pomogła mojemu dziecku, jak i mojej rodzinie. Bardzo kompetentna i zaangażowana. Polecam gorąco.

Pani Iwonka jest najlepszym prychologiem w Koninie! Ma przyjazne podejscie zarowno do dzieci i doroslych. Potrafi z pewnoscia wysluchac i nakierowac. Na spotkanie takie chodzilam bezstresowo, mile spedzalam wtedy czas. Naprawde wizyty i rozmowy z pania Iwonka daly wiele rezultatow! Polecam gorąco! Bedziecie naprawde w 100% zadowoleni. Ja nie przypuszczalam ze takie spotkania psychologiczne moga byc tak w przemily sposob spedzone. JEST NAJLEPSZA ! ;) Malo kiedy zdarzy sie ktos taki jak Ona.