mgr Iwona Michalak-Jędrzejczak

Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Wspaniała osoba .... w trudnym momencie mojego życia pojawiła się na mojej drodze za co jestem wdzięczna. Terapię z tak cudowną osobą jak Pani Iwonka wspominam z uśmiechem i ciepełkiem, zawsze. We mnie zmiany rezonują każdego dnia, a minęło już kilka lat od terapii. Dzięki profesjonalnemu podejściu i poprowadzeniu mnie, zaczęłam dużo wyraźniej rozumieć samą siebie, swoje potrzeby i otaczający mnie świat. Polecam ❤️

Tak na serio, to nie wiem, kto uratował mi życie. Na pewno nie psychiatra, który wpadł na pomysł żeby mnie zamknąć w psychiatryku.Ani też pierwszy psycholog, którego spotkałam na swojej drodze. Dziękuję Pani Iwono za poświęcony mi czas. Dziękuję za wysłuchanie i pokierowanie mnie na dobre myślenie. Dziękuję za wsparcie i empatię. Dziękuję za to że znowu chcę żyć.

super lekarz ! .........................................................................................................

Pani Iwona jest bardzo ciepłą osobą i bardzo profesjonalną. Mój synek od razu złapał z Nią świetny kontakt. Jest rzeczowa, wszystko dokładnie tłumaczy i analizuje nasze wszelkie obawy, nie bagatelizuje niczego. Zawsze jest przygotowana do spotkania. Dodatkowo Jej podejście do życia, optymizm i wiara w siłę jaka drzemie w każdym z nas, dodaje skrzydeł :) Dziękuję za wszelką pomoc, za rozmowy, wskazówki, za to, że Pani JEST :)

Pani Iwonka - wspaniała osoba o wielkim, ciepłym sercu ! Terapia u tej Pani to magia - kończąc terapię każdy, staje się innym człowiekiem. Zawsze miła, życzliwa, serdeczna.... przygotowana na każde spotkanie, z głową pełną pomysłów... W tym miejscu pragnę Pani gorąco podziękować za ten czas w którym rodziłam się na nowo...pokonywałam trudności jednocześnie akceptując je... nauczyłam się życia !! Terapię zakończyłam 1,5 roku temu - i jest to czas, w którym radzę sobie znakomicie, podejmuję wyzwania, które kiedyś były dla mnie nierealne! - To wszystko dzięki Pani Iwonie, jej ...

Pani Iwonka - wspaniała osoba o wielkim, ciepłym sercu !
Terapię zakończyłam 1,5 roku temu - i jest to czas, w którym radzę sobie znakomicie, podejmuję wyzwania, które kiedyś były dla mnie nierealne! - To wszystko dzięki Pani Iwonie, jej zaangażowaniu i pomocy o każdej porze dnia i nocy :) :)
DZIĘKUJĘ i POLECAM ! POLECAM ! POLECAM ! :)

Polecam w 100%. Totalny profesjonalizm. Swietna kobieta jak i psycholog. Pomogła mi i mojej córce. Polecam gorąco :)

Wspaniała osoba, wspaniały lekarz. Polecam z całego serca. Podchodzi do pacjentów z należytym szacunkiem. Szczerze Polecam !!!

Ciężko znaleźć słowa by oddać moją wdzięczność Pani Iwonie... Trudno się wysłowić by opisać osobowość tej spaniałej kobiety. DO Pani Iwony zgłosiłam się z moją córeczką ale też i sama przeszłam terapię w trudnym momencie życia... Córcia tak ciepło wspomina spotkania, że czasem spyta kiedy znowu pojedziemy do cudownej cioci Iwonki. Terapia jest podróżą w głąb siebie podczas której odkrywa się niesamowite pokłady siły z którą pokonuje się trudności i znajduje rozwiązania dla problemów. Teraz wiem, że jestem silna. Dzięki Pani Iwonce dostrzegłam swoją moc i zrozumiałam , że mogę wszystko... Życie jest piękne!!! Dziękuję :)

Świetny fachowiec. Mimo młodego wieku doskonałe przygotowanie merytoryczne oraz bogate doświadczenie. Rewelacyjny kontakt z Klientem, bardzo przyjazna atmosfera rozmowy. Szczerze polecam - także jako trenera rozwoju osobistego.

Doskonały psycholog, terapeuta i wspaniała osoba. Bardzo mi pomogła w rozwiązaniu moich problemów. Po kilku podejściach do psychoterapii trafiłam na idealną dla mnie osobę.