lekarz Iwona Migdał

Dramat! Nigdy więcej za żadne pieniądze!! Brak empatii, szacunku do 2 człowieka, brak podstawowych badań, nie słucha pacjenta i nie bierze pod uwagę co ma do powiedzenia. Badanie bolesne, szybkie. Pacjent traktowany z góry jak przedmiot.

Pacjent traktowany z góry jak przedmiot.

Nie polecam, gdyby nie to że mój lekarz prowadzący ciążę był na urlopie za żadne skarby bym do tej pani nie poszła. Moja historia jest długa ale będąc u niej na wizycie (31 tydz) najadlam się mnóstwa strachu. Zachowywala się tak jakby badała jakiegoś obcego. Brak jakiegokolwiek zaangażowania, podejścia do pacjenta. Zawszę spóźnia się ma wizyty.

Lekarz nie wychodzący w leczeniu poza granice wąskiego standardu. Żadnego dostosowania leczenia do pacjenta. Brak zaangażowania w potrzeby pacjenta. Lekarz który wiecznie spóźnia się na wizyty. Badania przeprowadzane w sposób bolesny i nieprzyjemny. Pani jest nieuprzejma i niechlujna. Nie przestrzega zasad bezpieczeństwa. Pacjentki przyjmuje bez maseczki na twarzy. Nie polecam tego lekarza.