lek. med. Iwona Naziębło

Internista, CMD, Gastrolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Regularnie uczestniczy w kongresach, sympozjach i kursach (Warszawskie Spotkania Gastrologiczne, PostEcco). Posiada certyfikat z zakresu badań endoskopowych górnego odcinka przewodu pokarmowego.

Specjalizuje się w leczeniu choroby refluksowej, zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Szukałam dobrego gastrologa i sugerując się opiniami, wybrałam Panią Doktor Iwonę Naziębło z Centrum Medycznego Damiana. W grudniu byłam leczona farmakologiczne na bakterie i wrzody dwunastnicy. Po miesiącu objawy wróciły. W marcu już pod opieką Pani doktor miałam wykonaną gastroskopię , mimo tego jak się wcześniej wydawało nieprzyjemnego badania. Byłam bardzo zaskoczona, bo dzięki podejściu Pani dr Iwony wyszłam z gabinetu uśmiechnięta . Oczywiście leczenie pomogło i dolegliwości minęły. Polecam jak najbardziej . Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy.

U doktor Iwony Naziębło byłam w ośrodku przy ulicy Wałbrzyskiej. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest bardzo szczegółowa i dociekliwa.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49