lekarz Iwona Nieckarz

2,3

Pani nie jest lekarzem z zamiłowania tylko za karę.Czy w pogotowiu czy w przychodni to jedna wielka tragedia. Nigdy nie spotkałam kobiety o tak płytkiej inteligencji. Wiecznie ma jakieś ale, zero podejscia do chorego, kobieta naskakuje na pacjenta, nie słucha go bo przecież ona wie wszystko najlepiej,a tak nie jest. Dopiero konsultacja z innym lekarzem przyniosła rezultaty. Nie polecam nikomu.

Pani Doktor bardzo pomogła mojemu mężowi w trudnym momencie.Zdiagnozowała oraz zleciła wykonanie dodatkowych badań. Lekarz pełen empatii dla pacjenta. Dziękuję bardzo - Danuta

Niezwykle przemadrzala niesympatyczna. Przyhechala z pogotowiem do chorego ktory skarzyl sie na krwawienie i zanik sil. Stwierdzila ze jest ok i niech idzie do lekarza. Poszedl do lekarza od razu skierowanie do szpitalu i podawana krew. Twierdzila ze nie ma podstaw do szpitalu. Lekarz rodzinny i osoby które z nia pracowaly okreslaja to osobe slowami ktore nie nadaje sie tutaj. Ale sa to bardzo zle opinie. A skarga do nfz pojdzie i do pogotowia.