dr Iwona Obraniak

Odradzam. Poszłam z trwającym od kilku dni bólem brzucha. Diagnoza została postawiona bez żadnego badania. Pani chyba generalnie nie lubi wstawać ze swojego krzesła i diagnozuje pacjentów na odległość.

Pierwszy raz byłam u lekarza, który o nic mnie nie zapytał. W zasadzie sama postawiłam sobie diagnozę no i chyba najśmieszniejsze nie wystawia L4 tylko kieruje do innego lekarza. W karcie mam wpisane zupełnie inne objawy niż podawałam.

Zgadzam się z opiniami poprzedników. Niekompetentna, niemiła, zero zaangażowania, chęci, inicjatywy. Gdybym nie zapytała o to co dolega mojemu dziecku, jakie leki zostały przepisane i jak je podawać, to wizyta byłaby właściwie przemilczana. Jej postawa, zachowanie i wygląd (nie oszukujmy się, schludność też ma znaczenie, szczególnie u lekarza) odstrasza i sprawia wrażenie, że zawód jaki wykonuje, to najgorsza kara na świecie. ODRADZAM WSZYSTKIM

ODRADZAM WSZYSTKIM

Zgadzam się z poprzednikiem, osłuchała, zajrzała w gardło wypisała papiery /recepte i dawkowanie/ i koniec. Gdybym nie zapytała co rozpoznała, to by nie powiedziała, nie wiem jak dlugo mam podawać leki. Pani siedzi jakby miała jakąś karę. Taki lekarz to pomyłka

bardzo nieuprzejma,niedokładna lekarka.zbagatelizowała wysoką gorączkę 40 stopni,osłuchanie polegało na dwukrotnym dotknięciu pleców stetoskopem,nie dała odpowiednich leków tylko leki na katar którego nie miałem.kazala fervexem się leczyć i upsarinem c.niekompetentna osoba,nie ma wiedzy ani powołania do pracy jako lekarz.i jeszcze krzyczy na pacjentów.