dr n. med. Iwona Pająk

1,8
1,5
1,5
1,7

Lekarz Iwona Pająk jako specjalista kardiologi jest jedną lekarką z najlepszych przyjmującą na terenie Góry dolnośląskie woj. Ja jako pacjent niedawno zostałem przyjęty jestem zadowolony z wizyty i moja żona terz zadowolona .Leczyłem się uReumatologa tylko przeciw bulowe wypisywał ale trafilem do pani kardiolog z bulami z pomocą na kulach zobaczyła mnie w tym stanie i wynik spojrzała od razu pilnie mnie skierowała do kliniki na borowską reumatologi we Wrocławiu.Zostałem tam przyjęty i po badaniu stwierdzono silne zapalenie RZS .Po dwóch tygodniach leczenia w tym szpitalu czuję się lepiej i jestem teraz leczony biologicznie we Wrocławiu u pana doktora Reumatologi pan Zawadzki specjalista reumatologi.Dzięki pani dr.Iwonie Pająk mogę się poruszać przeciesz to inna specjalizacja ale jestem bardzo wdzięczny jako pacjęt.

Kardiolog bez serca, zamiast niego skarbonka na kasę ! Nic dodać nic ująć. Pani doktor najwięcej uwagi poświęca przedstawicielom handlowym farmaceutycznym.

Stanowczo odradzam wizytę u pani kardiolog dr.Pająk- nic nie pomoże nawet zaszkodzi swoim zachowaniem,szkoda czasu i pieniędzy-lekceważy pacjenta.

Wizyta w Gorze na nfz, lekarka chce tylko przerobic kolejke i pojechac, krzyczy, pogania, wygania ludzi. Potrafi pojechac przed koncem godzin wizyt. Jest niegrzeczna, nie interesuje jej pacjent, chyba przyjmuje tam tylko po to, zeby poudawac wielka pania doktor.

Nie słucha pacjenta, nie ważne są zgłaszane problemy chorobowe. Wymaga jedynie wyników badań. Denerwujące jest ze w czasie wizyty muszę wysłuchiwać telefonów nie dotyczących mojej wizyty. Już Biedronce mówią z uśmiechem: dzień dobry i do widzenia. Ten gabinet to chyba ostatnie miejsce gdzie cie witają słowami, z czym przyszła ?.

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, nie odpowiada na pytania pacjenta, wręcz nie da dojść do głosu informując że ma ograniczony czas dla pacjenta a w trakcie mojej wizyty przyszła pielęgniarka i rozmawiały 15 min. na sprawy nie dotyczące mojego zdrowia a przeciesz to był czas który powinien być poświęcony dla mnie jako pacjenta. Ja wychodząc od pani doktor nic się nie dowiedziałam na temat mojego zdrowia, nie wiem po co wogóle poszłam do specjalisty kardiolog - chciała ode mnie różne badania między innymi takie które sama powinna zrobić w gabinecie, tak przynajmniej robią inni kardiolodzy z NFZ np. na Traugutta. Uważam że pani doktor chce mieć wyniki i w sumie tylko je obejrzy nie komentując.