lekarz Iwona Palicka

Psycholog dziecięcy

Podczas wizyty, obserwacji córki i stawiania diagnozy Pani Iwona byla bardzo rzeczowa i pragmatyczna, takie podejscie u lekarzy akurat bardzo mi odpowiada wiec nie mam zastrzeżen jeśli chodzi o mało empatyczne podejście. Spostrzeżenia pani Iwony budziły wielokrotnie mój sprzeciw, a wiele zachowan mojego dziecka było nadinterpretowane, kazdy mój sprzeciw i próba wytłumaczenia w inny sposob obserwacji lekarza było ignorowane. Autorytet pani doktor i stuprocentowe przekonanie co do swojej niepodważalnej słuszności sprawił, że w końcu uwierzyłam w jej analizę i opinię, która byla dla mnie cieżka do przełknięcia. Nastepnie przez rok pograżyłam się w depresji i zaczełam szukać metod terapii i diagnostyki w moim mieście rodzinnym. Trafiłam na naprawdę profesjonalny zespół psychiatrów, który obserwował moją córkę przez okres paru miesiecy i ocenił, że nie ma żadnych podstaw do diagnozy ktorą przedstawila mi pani Iwona. Moje dziecko ma może drobne odstępstwa od normy, ale nie ma żadnych poważnych zaburzeń neurologicznych. Sami dziwili się, jak mozna tak szybko i błędnie ocenić stan małej pacjentki.
Oczywiście, wierzę że pani Iwona nie miała złych intencji, ale zadała mi i mojej rodzinie ogrom niepotrzebnego stresu i smutku. Tą samą informację mogła mi przekazać w formie przypuszczenia czy sugestii, a nie zamiast tego wydała nieomylny wyrok.

Pełne zaufanie do kompetencji. Pani Palica nieustannie się rozwija, aktualizuje wiedzę i poszerza kompetencje. To ważne - świat idzie do przodu, dla naszych dzieci to dobrze. Podoba mi się też kompleksowość podejścia, że są sugestie co zbadać, gdzie jeszcze można iść po pomoc, bo przecież zwykle jedno wypływa z drugiego. Moja córka ma i zaburzenia SI, nadwrażliwość słuchową i przejawia zachowania "trudne". Nie badałabym słuchu, bez sugestii pani Palickiej. Bo u laryngologa jest OK. Przecież słyszy. Komunikacja faktycznie nie jest z panią dr zabawna i lekka. Budzi respekt. Myślę, że ponieważ ma ogromne doświadczenie to najprościej jest wysłuchać, zastosować i zadawać konkretne pytania. My chodzimy z kartką. spisane pytania i wątpliwości, konkrety

Jeśli chodzi o badania diagnostyczne to pani Iwona jest w tym dobra. Natomiast co do terapii w jej gabinecie, to przeważa brak empatii, negatywne ocenianie rodziców, pesymizm i brak uprzejmości. Pani Iwona uważa siebie też za wszechwiedzącą specjalistkę od wszystkiego mocno zapatrzoną w siebie. Do błędu przyznać się nie umie. Ocenianie innych to jest coś co wychodzi Pani Iwonie najlepiej. Pani Iwona też nie ma czasu prowadzić terapii w gabinecie. Często odwołuje wizyty, bo więcej czasu poświęca karierze i szkoleniom niż pacjentom.

Bez dwóch zdań, świetny fachowiec. Poświęca mnóstwo czasu na spotkanie i diagnozę. Jednak jej wszechwiedzące podejście do wszystkiego utrudnia dialog i porozumienie. Ponadto jako psycholog, szczególnie dziecięcy, wykazuje się niecierpliwością i czasem wręcz rażącym brakiem uprzejmości.

Polecam wszystkim potrzebującym. Profesjonalistka a do tego przemiła.

Polecam wszystkim potrzebującym. Profesjonalistka a do tego przemiła.

WSPANIAŁA OSOBA POWINNO BYĆ DUŻO WIĘCEJ TAKICH ANIOŁÓW DZIĘKUJEMY ZA TO ŻE JEST NAM ŁATWIEJ ZA TRAFNE DECYZJE I DOBRE PODPOWIEDZI A PRZEDE WSZYSTKIM ZA TO ŻE PANI JEST K H Z RODZICAMI

jest to dobry lekarz pomógl moim dzieciom :D

jest to dobry lekarz pomógl moim dzieciom
:D