dr n. med. Iwona Pawełczyk

Proktolog

Rewelacja polecam, miałam problem byłam u paru lekarzy i nikt mi nie pomógł nie zdiagnozowali mnie p.doktor bez niczego powiedziała w czym tkwi problem.Okazało się,że pół roku chodziłam z pęknięciem odbytu po tygodniu byłam już po zabiegu i teraz jestem szczęśliwa i zawdzięczam to tylko pani doktor dziękuję .

Problemy proktologiczne są wstydliwe z natury, dlatego ważnym jest, aby lekarz proktolog miał odpowiednie podejście do pacjenta. Dr. Pawełczyk skutecznie wzbudziła moje zaufanie, dlatego każda wizyta u niej nie jest nieprzyjemnym doświadczeniem. Zaradziła na moje dolegliwości jelitowe, choć "naprawianie" ich dalej trwa. Nie mniej jestem przekonana, że już niedługo będę mogła powiedzieć, że dzięki Pani doktor, pozbyłam się męczącego problemu. Bardzo miła, profesjonalna, daje świadectwo swojej wiedzy i doświadczeniu. Gorąco polecam!