lekarz Iwona Piwowarska

Reumatolog

Lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, bardzo dokładna i kompetentna, sam wywiad zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Miła i uśmiechnięta, bardzo życzliwa, z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Zarówno ja, jak i moja siostra od lat leczymy się w ramach NFZ u dr Piwowarskiej, chodzimy wręcz jej śladami, bo niestety zmieniają się miejsca Jej pracy (Profmed, ZWPS, ? ....). Pani Doktor doskonale łączy wiedzę i fachowość z "widzeniem człowieka",dzięki Niej wiemy, co się dzieje w naszych organizmach, wiemy jak sobie radzić by życie z chorobą było znośne i dlaczego jest stosowana taka a nie inna metoda leczenia.Jest oczytana w literaturze fachowej, śledzi nowe trendy w farmakologii,posyła nas na dodatkowe, konieczne w prowadzonej terapii konsultacje. Interesuje się przebiegiem leczenia i informacjami od pacjenta o reakcji na leki.Nigdy nie jest nastroszona lub nieuprzejma. To lekarz z powołania. Oby takich było więcej! --- Krystyna i Teresa z Katowic

P. Doktor przyjęła mnie poza kolejnością i poświęciła mi czas chociaż nie byłam zapisana. Przeprowadziła dokładny wywiad, zleciła kompleksowe badania i konsultacje, po czym trafnie zdiagnozowała chorobę. Jest to lekarz godny polecenia.

Dopiero niedawno zaczęłam leczenie z doktor Piwowarska ale jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Zleciła badania i konsultacje po których szybko doszłyśmy do tego co mi jest mimo niestandardowych objawów i wyników badań. A co najważniejsze w sytuacji awaryjnej można do niej zadzwonić i się skonsultować po godzinach przyjmowania. Oby tak dalej.

Bardzo mile zaskoczona już na samym wejściu do gabinetu, Pani doktor podeszła do mnie podała rękę przedstawiła się poinformowała resztę pacjentów oczekujących na wizytę że to trochę potrwa bo jestem pierwszy raz i musi zebrać dokładny wywiad.Wypytała się o wszystko i wytłumaczyła ! Więcej takich lekarzy !! Reszta powinna się od niej uczyć podejścia do pacjenta !!!

Polecam Panią doktor Iwonę Piwowarską.Lekarz z powołaniem o ogromnej wiedzy.Wspaniałe podejście do pacjentów,życzliwa,dokładnie tłumaczy.Zaufałam Jej po pierwszej wizycie i poleciłam rodzinie ,kilka osób już korzysta są bardzo zadowoleni.Brakuje nam takich lekarzy.

Leczę się od 8 lat u p .dr Piwowarskiej. To bardzo dobry i kompetentny lekarz. Szkoda ,ze już nie pracuje w Wojewódzkiej poradni Reumatologicznej w Katowicach

Od lekarzy wymagamy zrozumienia, trafnie postawionej diagnozy oraz szacunku do nas samych. Pani doktor spełnia wszystkie wymogi które dobry lekarz powinien mieć. Jest miła, sympatyczna, każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu oraz jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.

Pozytywnie działa na pacjenta, zawsze uśmiechnięta, potrafi rozdzielić sprawy osobiste od sposobu podejścia do pacjenta. Super lekarz, kompetentna i życzliwa :)

Zdecydowanie polecam ,bardzo dobre podejście do pacjenta,świetny specjalista 3 x tak

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Katowice"?

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

PANAMED
40-082 Katowice
Klinika Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych
40-634 Katowice
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice
ulica Radockiego 124
40-645 Katowice
NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice