lekarz Iwona Pniewska

3,4
3,7
3,9
3,7

Zdecydowanie polecam do oceny znamion, ponieważ wciąż niewielu lekarzy ma takie urządzenie jakim dysponuje dr. Znamiona wycina ładnie. Jednak odradzam do regularnych wizyt. Pani doktor nade wszystko kocha pieniążki pacjent jest na ostatnim miejscu - pacjenta należy postraszyć i zapisać na wizyty (max 5-minutowe) najlepiej co tydzień. Po wizytach u niej potrzebny był mi psycholog, a po dalszych badaniach (trafiłem do onkologa) okazało się, że moje znamiona są zupełnie bezpieczne, a dysplastyczne znamiona rzadko są wyjściem dla czerniaka i ma je bardzo wielu ludzi (oraz bardzo niewielu się bada).

bardzo NIE polecam!!!!tragiczny lekarz, nie obejrzala moich znamion i stwierdzila ze jes ok i wziela kase, czegos tak bezczelnego to jeszcze nie widzialam,kazdemu odradzam wizyte u tej lekarki.

Pani doktor Iwona Pniewska jest bardzo dobrym dermatologiem! I to nie tylko moje zdanie, ale tez dwoch kolezanek, ktore sie u niej lecza, a wlasciwie upiekszaja ;) Sympatyczna, kompetentna i rzeczowa. Dokladnie zbadala mi wszystkie znamiona w komputerowym dermoskopie i dostalam nawet zdjecia na plycie. Fajnie, bo mozna za kilka lat porownac czy cos sie zmienilo. Nie czekalam dlugo na wizyte. Cena taka sama jak u innych specjalistow, ale wyjatkowo polubilam doktor Pniewska i wcale nie wymienie na innego lekarza (a poza tym wygodny dojazd metrem ;)) Ogolnie serdecznie polecam!

SWIETNA KOBIETA, PIĘKNA KLINIKA, DOBRA ATMOSFERA, BRAK CECH NACIAGANIA I CO NAJWAZNIEJSZE- KOMPETENCJA. Mam rodzinny problem znamionowy. W rodzinie mam az 2 przypadki czerniaka. Pani doktor dba, zebym i ja nie dolaczyla do tej grupy... Zrobiono mi fotodokumentacje. Na zawsze juz bedzie wiadomo jakie jest stadium wyjsciowe moich znamion-dostalam plyte CD do domu i moge ja pokazywac innym lekarzom rowniez. n No i OCENCIE SAMI, powiedziala tak: jasne, ze to znamie ktore juz dzisiaj jest atypowe moze usunac tez inny lekarz, ale wolno pani zrezygnowac z lekarza ( z niej), ...

No i OCENCIE SAMI, powiedziala tak: jasne, ze to znamie ktore juz dzisiaj jest atypowe moze usunac tez inny lekarz, ale wolno pani zrezygnowac z lekarza ( z niej), ale nie z metody- musi byc koniecznie wyciete, a nie zamrozone, albo zlaserowane i zbadane histologicznie. Poprzedni lekarz zaproponowal mi zamrozenie wlasnie.... JASNE, ZE WYBRALAM JA! W badaniu wyszlo mi "znamie dysplastyczne". Poczytalam o tym w necie i az mi sie wlosy zjezyly na glowie... Dobrze, ze do niej trafilam.A blizna po tym jest prawie niewidoczna... Polecam. I.

Pani Doktor najpierw spytała na jakim stanowisku pracuje, a później mi cenę zabiegów podała. Nie potrafiła zdiagnozować kaszaka. Nie polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny