lekarz Iwona Radoszko

Pani ma nie wiele z Chirurga. Umówiona wizyta na zabieg nacięcia ropnia, zakwalifikowana i opisana na skierowaniu od innego lekarza. Pani Radoszko nie patrząc ani na skierowanie ani na miejsce schorzenia mówi: "Ja nie wykonuje nacięć". Widząc moją irytację, ogląda ropień i stwierdza, że trzeba smarować maścią ichtiolową a nie nacinać !!! Czytam opinie i faktycznie pani chirurg powinna zmienić kwalifikacje na psychoanalizę, gdyż wszyscy piszą jaka to czuła, empatyczna i że potrafi rozmawiać... być może ale nie wiele to ma wspólnego z chirurgią. Jak się okazuje skalpel dla tej pani jest jak yeti, kiedyś o nim słyszała ale nigdy nie widziała.

Wspaniały lekarz, człowiek z duszą. Bardzo profesjonalnie i z duża empatia. Polecam wszystkim. Lekarz, który nie, zostawi pacjenta bez odpowiedzi na żadne pytanie Dziękuję Pani Doktor!

Wspaniały lekarz, człowiek z duszą. Bardzo profesjonalnie i z duża empatia.
Dziękuję Pani Doktor!