lekarz Iwona Radziejewska-Choma

Medycyna estetyczna, Flebolog

Polecam Panią dr Iwonę Radziejewską-Choma. Miałam wykonaną niechirurgiczną korektę nosa. Zabieg zupełnie bezboleny dzięki dobrej jakości znieczuleniu. Pani dr wyczerpująco opowiada o zabiegu, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Pani dr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Obsługa i troska o pacjenta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

Ponad 13 lat nieskutecznego leczenia zarówno w publicznej jak również w prywatnych gabinetach lekarskich, zanim trafiłem do Pani doktor Radziejewskiej. W okresie nieco ponad trzech miesięcy zostałem postawiony na nogi. Mimo zastrzeżeń Pani doktor, że choroba może nawracać, od ponad 2 lat szczęśliwy i zdrowy pacjent.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, efekty jej zabiegów uzależniają:) Świetna specjalistka z dużym doświadczeniem, polecam!

Bardzo kompetentna osoba. Wyczerujaco odpowiada na kazde zadane pytanie. A efekty zabiegu zaskoczyly Ja sama :-) Polecam z czystym sumieniem kazdemu!

Od wielu lat mam problem z żylakami i pajączkami. Miałam dwie operacje, ale żylaki nawracały. Dostałam namiar do pani doktor. Na pierwszej wizycie zrobiła usg żył i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jestem po trzech, prawie bezbolesnych, zabiegach skleroterapii. Jak na razie efekt super. Pani doktor bardzo miła i bardzo dobry fachowiec. Polecam!!!

Miałam wypełniane usta kwasem hialuronowym. Efekt bardzo naturalny, bez siniaków. Dobre znieczulenie, bo prawie nic nie czułam. Polecam!

Miałam konsultację z zakresu medycyny estetycznej bezpłatną, a następnie zabieg wypełniania kwasem hialuronowym. Efekty świetne, bardzo naturalna, bez siniaków. Polecam

koszty pierwszej wizyty dość wysokie, ale później płaciłam już tylko koszt ampułki z lekiem. Świetna specjalistka. Polecam.