lekarz Iwona Rospond - Kubiak

Okulista

Lekarz o dużych kompetencjach zawodowych z dobrym podejściem do pacjenta. Tłumaczy chorobę, zwłaszcza, jeśli jest poważna. Spokojna i zrównoważona w obejściu. Na pewno godna polecenia.

Pod skierowaniem - Cito! I tak znalazłem się w szpitalu na ul. Długiej pod opieką pani doktor Rospond-Kubiak. Najpierw żmudne badania z wyrokiem i krótki pobyt w szpitalu. Kompetencje pani doktor, dociekliwość w procesie stawiania diagnozy oraz empatia wzbudziły mój najwyższy szacunek. Nie chciałem pisać o uroku osobistym skoro jednak tak pozytywnie wpłynął na samopoczucie…. Jestem dozgonnie wdzięczny pani doktor za skuteczne usunięcie z oka tego cholernego „wcześniaka,’ którego nazwy boję się używać. Gorąco namawiam do okresowych badań dna oka zwłaszcza 50+, a gdyby nie daj Boże ukrywało się tam jakieś świństwo, tylko do dr Respond- Kubiak. Dziękuje pani doktor sto i więcej krotnie. Andrzej R

Wciąż poszukujesz "Okulista Września"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2