lekarz Iwona Rubel-Śnietura

Dzień dobry, miałem planowany zabieg chirurgiczny u pani doktor jestem zachwycony podejściem do pacjenta , oczywiście wszystko poszło zgodnie z planem ale chciałem napisać ze poczułem się zaopiekowany , poczułem serdeczność życzliwość w podejściu do pacjenta . Jest mi niezmiernie miło ze mogłem skorzystać z takiej gamy fachowości

Jest mi niezmiernie miło ze mogłem skorzystać z takiej gamy fachowości

Witam. Wczoraj byłam pierwszy raz u Pani Doktor. Trafiłam przez przypadek , ale powiem szczerze nie spodziewałam się tak wspaniałej lekarki, osoby jak Pani Doktor. Nie będę się rozpisywać bo już poprzednicy wszystko napisali napiszę tylko , szkoda , że inni lekarze nie są tacy jak Pani doktor 👍👍 I oczywiście same 5 szkoda , że nie ma 6😊

Witam.
Wczoraj byłam pierwszy raz u Pani Doktor.
I oczywiście same 5 szkoda , że nie ma 6😊

Wymierający gatunek lekarza. Wspaniałe, holistyczne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, tak rzadko teraz spotykane.

Tacy lekarze jak Pani dr Iwona Rubel-Śnietura to już rzadkość. Kompetentna , uprzejma , życzliwa ,skupiona na pacjencie Tłumy w kolejce do Pani doktor są chyba najlepszą rekomendacją jakiej klasy jest lekarzem

Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta diagnoza i w ogóle. Więcej nam takich lekarzy potrzeba.

Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta
diagnoza i w ogóle.
Więcej nam takich lekarzy potrzeba.

Rewelacyjna, jestem pod ogromnym wrażeniem,że tacy lekarze istnieją jeszcze:)

Rewelacyjna, jestem pod ogromnym wrażeniem,że tacy lekarze istnieją jeszcze:)

Fajny kontakt ,sposob prowadzenia rozmowy.Profesjonalistka jak na Awf tak i w pracy.

Bardzo profesjonalna pani doktor, usuwała mi znamię i wszystko pięknie się zagoiło a nawet blizna nie pozostała