lekarz Iwona Ryczko

Trafiłem na sor z zagrożeniem życia gdzie owa pani dr trzymała mnie z premedytacją wiele godzin,mój stan zdrowia pogorszył się do granic ostatecznych ledwo mnie odratowano zawdzięczam swoje życie szpitalowi. takie osoby absolutnie nie powinny pracować na stanowisku lekarza.nieporozumienie, niekompetentna wściekła,zlosliwa.mam nadzieję że karma wróci. Brak slow

Z Panią doktor spotkałam się podczas mojej pierwszej wizyty na SOR-e i tym samym w szpitalu. Jest to osoba niekompetentna, niegrzeczna, a wręcz ordynarna. Używała wobec mnie nieprzyjemnych słów. Potraktowała mnie lekceważąco, jak jakiegoś intruza, który zawraca głowę i bez większej potrzeby przybywa w nocy na jej dyżur. Poczułam się w związku z tym bardzo nie fajnie, a nawet winną za przeszkadzanie w pracy, za naruszenie spokoju Pani doktor. Nie polecam nikomu kontaktu z tą osobą, gdyż można się tylko nabawić kompleksów i najeść stresu. Takie osoby psują wizerunek calej sluzbie zdrowia i stawiają ją w negatywnym świetle.

Niekompetentna lekarka. Wściekła jak osa. Nie angażuje się w rozmowę z pacjentem, jest małostkowa i nieuprzejma. Nie podważam umiejętności, bo ciężko je było dostrzec. Bardzo nieprzyjemna w obyciu. Nie polecam kontaktu z tym lekarzem. Jest tyle wspaniałych medyków, nie traćcie czasu.

Nie podważam umiejętności, bo ciężko je było dostrzec.
Bardzo nieprzyjemna w obyciu.