dr Iwona Sakowska-Maliszewska

Gastroenterolog dziecięcy

Pani doktor to lekarz z powołania. Podeszła do dziecka bardzo indywidualnie, przeprowadziła szczegółowy wywiad nie tylko pod kątem gastrologii, zaproponowała dalsze działania, odpowiedziała na wszystkie pytania. Jestem pod wrażeniem! Polecam!

Proszę o jakieś namiary na prywatny gabinet Pani doktor - ten numer co znalazłam w internecie niestety nie odpowiada

Leczymy się u pani doktor już 5 rok i jestem bardzo zadowolona. Jest to miła, kompetentna lekarka. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy a syn lubi jeździć na wizyty:)

Pani doktor Iwona Maliszewska jest wspaniałym lekarzem. Przez 3 lata jeździłam z dzieckiem po wszelakich lekarzach z bólem brzucha,każdy lekarz stawiał różne diagnozy, dopiero Pani doktor po szczegółowych badaniach zleconych przez siebie postawiła prawidłową diagnozę. Dziś już jestem 2 tygodnie po operacji wyrostka robaczkowego i czuję się wspaniale dzięki Pani doktor. NAJLEPSZY LEKARZ / DZIĘKUJĘ <3 polecam wszystkim!!

Rewelacyjny lekarz! Zalecenia dostaje się opisane, szczegółowy wywiad, można zapytać o wszystko. Lekarz z prawdziwym powołaniem, genialna!!! :)

Zdecydowanie polecam. Opisuje krok po kroku postępowanie z dzieckiem i lekami. Także nikt o niczym nie zapomni. Bardzo serdecznie polecam. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam!

Zdecydowanie polecam.Wizyta warta każdej złotówki.Po miesiącach czekania na wizyty i spychologii a także odsyłania od jednego lekarza do drugiego wreszcie trafiłam do Pani dr Iwony.Wreszcie ktoś poświęcił czas,wyjasnił niejasności,wysłuchał i co najważniejsze wydał trafną diagnoze. Poza tym jak pisał już ktoś wcześniej,ponieważ Pani dr działa kompleksowo przy okazji odkryła rozwijające się właśnie zapalenie gardła.Z całą stanowczością polecam.Nie ma przesady w słowach innych tu piszących ,że takich lekarzay jak Pani Iwona to już dzisiaj prawie nie ma.

Zdecydowanie POLECAM. Włóczyliśmy się po szpitalach 2 tygodnie i różnych lekarzach bez efektów.. Pani doktor jest jedynym lekarzem który się nami przejął i potraktował problem poważnie, nie zawlając (jak inni lekarze) wszystkiego na kolki i inne niemowlęce dolegliwości,zrobila nam wszstkie badania w 2 dni! i co najważniejsze postawiła słuszną diagnoze. Teraz mamy słodkiego uśmiechniętego niemowlaczka w domu. Dziękujemy :)))

Fantastyczna lekarka!!! Bardzo kompetentna, dociekliwa, nieustępliwa z ogromną wiedzą. Zawsze szuka podstaw choroby, nie skupiając się na objawiach doraźnych. U naszego synka wykryła bardzo mało znaną chorobę genetyczną co potwierdziły badania w CZD w Warszawie. Pierwsze pytanie w Warszawie "Jakim cudem ktoś zdiagnozował tą chorobę na podstawie takiej małej ilości danych i objawów"

Fantastyczna lekarka!!!

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Ubolewam nad tym, że takich lekarzy jest bardzo mało. Zdecydowałam się dodać komentarz, bo wiem że rodzice coraz częściej słuchają opinii innych - można by dużo dobrego mówić o p. Doktor. Jestem pod wrażeniem jak kompleksowo p. Doktor podeszła do mojego syna.