lekarz Iwona Skonieczna-Makarewicz

3,2
3,1
3,5
3,2

Niestety nie polecam. Po raz kolejny bardzo się zawiodłam. Dla pani doktor liczą się tylko pacjentki z kasą. Te w przychodni to zło konieczne. Wystarczy pani doktor, do trzech razy sztuka. Lubiłam panią, ale bardzo się zawiodłam.

Pani Iwona jest cudowna!!!chodzę do niej od lat, prowadziła moją ciąże i było wszystko ok,wizyta u niej to przyjemnośc zero stresu, miło i sympatycznie, na luzie, ogromna wiedza i profesjonalizm, nawet kiedy ide do niej na kase chorych jest ok, te negatywne opinie to jakaś pomyłka...pozdrawiam panią dr

Chodzilam do pani doktor przez rok, nie miła, aż strach zapytac o cokolwiek, potrafi odbierać telefony gdy siedzę z rozłożonymi nogami na fotelu. Nie polecam.

dr Makarewicz to wspaniała kobieta! jest profesjonalistka w swojej dziedzinie. Wizyty u niej sa naprawde przyjemne!! moge ja szczerze polecic!!

Polecam panią doktor, jest konkretna i kompetentna. Dzięki jej wiedzy moja zagrożona ciąża ukończyła się sukcesem, nie spędziłam jej w szpitalu jak chciał mój poprzedni lekarz, a w domu co było dla mnie wielkim komfortem

Przede wszystkim profesjonalistka, niesamowicie uprzejma, a przy tym delikatna- nie czułam nic gdy przeprowadzała badanie.Ponadto niezwykle komunikatywna, z poczuciem humoru, idealny lekarz.

doskonały lekarz, wyjątkowo profesjonalna i miła osoba która podchodzi do pacjenta w bardzo przyjacielski sposób. Poświęca dużo czasu i zainteresowania swoim pacjentom, wszystko rzetelnie i dokładnie tłumaczy, doskonale doradza. Gorąco polecam Panią doktor..

Porażka,niekompetentna,zarozumiała,niesympatyczna.Wiecznie sie spieszy.Nie idzie z nia wogole rozmawiac,jakby zjadła wszystkie rozumy.

brak słów dramat....tylko straszy a jak poszłam do innego lekarza okazał0 się ,że wcale na to nie choruje...naprawde odradzam.

Proponuję wejść na znanylekarz.pl tam są prawdziwe opinie na temat Pani doktor, z tymi tutaj absolutnie się nie zgadzam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz