lekarz Iwona Skonieczna-Makarewicz

2,9

Niekompetenta, zarozumiała, opryskliwa. Badając pacjenta zamiast w spokoju tłumaczyć co i jak to tu bada Cię a tu w rozmawia sobie obok z położną o pierdołach. Nic spokoju tylko wszystko szybko, ale co się dziwić ginekolog na NFZ to ma w głęboko w nosie takich pacjentów aby szybko i do domu. Jak najdalej od takich lekarzy NIE POLECAM! NIGDY W ZYCIU!

Niekompetenta, zarozumiała, opryskliwa.
Jak najdalej od takich lekarzy
NIE POLECAM! NIGDY W ZYCIU!

Niestety nie polecam. Po raz kolejny bardzo się zawiodłam. Dla pani doktor liczą się tylko pacjentki z kasą. Te w przychodni to zło konieczne. Wystarczy pani doktor, do trzech razy sztuka. Lubiłam panią, ale bardzo się zawiodłam.

Chodzilam do pani doktor przez rok, nie miła, aż strach zapytac o cokolwiek, potrafi odbierać telefony gdy siedzę z rozłożonymi nogami na fotelu. Nie polecam.

Porażka,niekompetentna,zarozumiała,niesympatyczna.Wiecznie sie spieszy.Nie idzie z nia wogole rozmawiac,jakby zjadła wszystkie rozumy.

dr Makarewicz to wspaniała kobieta! jest profesjonalistka w swojej dziedzinie. Wizyty u niej sa naprawde przyjemne!! moge ja szczerze polecic!!

Pani Iwona jest cudowna!!!chodzę do niej od lat, prowadziła moją ciąże i było wszystko ok,wizyta u niej to przyjemnośc zero stresu, miło i sympatycznie, na luzie, ogromna wiedza i profesjonalizm, nawet kiedy ide do niej na kase chorych jest ok, te negatywne opinie to jakaś pomyłka...pozdrawiam panią dr

brak słów dramat....tylko straszy a jak poszłam do innego lekarza okazał0 się ,że wcale na to nie choruje...naprawde odradzam.

Proponuję wejść na znanylekarz.pl tam są prawdziwe opinie na temat Pani doktor, z tymi tutaj absolutnie się nie zgadzam

Przede wszystkim profesjonalistka, niesamowicie uprzejma, a przy tym delikatna- nie czułam nic gdy przeprowadzała badanie.Ponadto niezwykle komunikatywna, z poczuciem humoru, idealny lekarz.

doskonały lekarz, wyjątkowo profesjonalna i miła osoba która podchodzi do pacjenta w bardzo przyjacielski sposób. Poświęca dużo czasu i zainteresowania swoim pacjentom, wszystko rzetelnie i dokładnie tłumaczy, doskonale doradza. Gorąco polecam Panią doktor..