prof. dr hab. n. med. Iwona Sudoł-Szopińska

Radiolog

Pani Profesor, wspaniały, cudowny, bardzo pomocny człowiek. Posiada wiele empatii. Pani Profesor to również konkretny lekarz, szybko załatwia sprawę jednocześnie dokładnie i wnikliwie. Prowadzi rozmowę i skupia się na badaniu. Same superlatywy. Z wszystko dziękuję Pani Profesor i życzę wszystkiego najlepszego.

Z wszystko dziękuję Pani Profesor i życzę wszystkiego najlepszego.

Pani profesor bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, nie da się ukryć że wiedzę ma w małym palcu. Miła. Mieszkam daleko wiec na badanie jechałam piec godzin było warto polecam. Dziekuje

Szczerze odradzam. Dla zachowania tego lekarza użyłbym, z chęcią, określenia bardziej dosadnego niż wyniosła i obcesowa. Wizyt od początku do końca nieprzyjemna. Niepotrzebne komentarze, ze strony "pani doktor" i uwagi odnośnie „poczekalni” która powinna być pełna…. a była pusta…. liczę, że w przyszłości będzie całkiem pusta jeśli „pani doktor” nie zmieni swojego podejścia. Skasowała pieniądze, nie wydała paragonu. Odpuszczam, bo nie mam czasu na takich ludzi. Może i ma wiedzę, może i jest specjalistą ale podejścia do pacjenta z pewnością nie ma (a przeprowadza badania w obszarach krępujących i intymnych). Jakim jest człowiekiem nie wiem, ale wrażenie po pierwszym (i ostatnim spotkaniu) bardzo negatywne.Nie polecam.

Na temat badania się nie wypowiem. Natomiast o samej Pani doktor owszem, bardzo wyniosła i niegrzeczna. W trakcie badania rozmawia z dzieckiem, które stoi za drugimi drzwiami. Gabinet lekarski w garażu domu. Brak miejsca dla czekających, a ten czekający, który znajduje się najbliżej drzwi, może spojrzeć do środka gabinetu przez luksfery i wszystko widzi co nie dzieje w środku. Nie polecam.

Nie polecam. Brak wytłumaczenia wyniku badania usg, w dodatku zasugerowana diagnoza okazała się błędna. Czas wizyty bardzo krótki, bo nawet pani doktor nie chciała wysłuchać dokładnie na czym problem polega. Jak na tytuł profesora i wizytę, która kosztowała 200zł spodziewałem się trochę więcej...

Pani doktor wzbudziła moje zaufanie. Przed badaniem przeprowadziła krótki wywiad na temat dolegliwości z którą się borykam. Podczas badania informowała o wynikach i wyjaśniała wątpliwości. Wizyta nie trwała długo, ale wystarczająco na przeprowadzenie dokładnego badania.