lekarz Iwona Sułecka

Internista

Polecam Panią doktor!Byłam z bólami stawow....nikt nie potrafił postawić diagnozy-jedynie pani doktor konkretnie,rzeczowo ,po porządnym zbadaniu rozpoznała chorobę ,na która cierpię.jestem w trakcie leczenia i jest poprawa.Polecam-jedyny rzeczowy i sensowny reumatolog i internista w rejonie Rybnika i okolic.Anna P

Cudowny czzlowiek i doskonaly diagnosta. Uczciwe podejscie do pacjenta. Mało takich lekarzy. Polecam i polecać bede

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zostałem dokładnie zbadany przez lekarza-a chyba to podstawa wszystkiego.Polecam

miła Pani Doktor-tak mlody lekarz i bardzo kompetentny lekarz w młynie izby przyjec w rybniku.ploecam