lekarz Iwona Szafranowicz-Małozięć

Dermatolog

2,1
2,1
1,9

Polecam! Pani doktor miła, dokładnie tłumacząca proponowane leczenie. Po kilku dniach zmiany trądzikowe były już mniejsze. Jestem zadowolona.

Stanowczo nie polecam (wizyta prywatna ) Pani doktor bardzo nie miła w gabinecie czułam bardzo nie fajna atmosfera, gorzej niż w wojsku.Pani doktor zapomina chyba po co tam jest i ze ma do czynienia z dorosłymi ludźmi a nie rozwydrzonymi dziećmi których próbuje musztrowac .Dramat

Bardzo konkretna, pani doktor, bardzo profesjonalna, życzliwa w stosunku do pacjenta i pomocna. Jestem zadiwolona z wyzyty i polecam.

pani mówi na dowidzenia do pacjenta: bierz i spadaj. Chodzilo o recepte po ktorą przyszłam drugi raz bo pierwsza została wypisana błędnie. pani bez szacunku, kultury i pojęcia o swoim zawodzie. Chyba już czas zejść z rynku pracy

Nie polecam, pani jest niemiła, stwierdziła ze makijaż powoduje trądzik, zero podstawowej wiedzy i kompetencji.

Tragedia... Tak opryskliwej i niemiłej lekarki w życiu wcześniej nie widziałam. Nie polecam. Unikać jak ognia.

Niestety, ale to jest moje najgorsze doświadczenie z lekarzem, jakie kiedykolwiek miałam. Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, ale tak skandaliczne traktowanie pacjenta jest dla mnie nie do zaakceptowania. Upominanie dorosłego człowieka, żeby "się nie wiercił" (podniosłam się tylko na moment z krzesła, nie było to w trakcie badania lekarskiego) i dawanie reprymend to jakaś kpina. Zalecenia dotyczące dawkowania przepisanych leków były dla mnie niejasne, dlatego zadałam kilka dodatkowych pytań. Spotkało się to z wielkim niezadowoleniem i wytknięciem mi nieuwagi. Trudno ocenić mi kompetencje tej pani, bo była to pierwsza wizyta, ale za kolejne serdecznie podziękuję.

Baaaaaaaaaaardzo nie miła pani Nie polecam!!! Tylko weszłam do gabinetu spojrzałam na jej minę to już mi się nie podobało to .siedziała tam jak by za karę przyszła do pracy .

Baaaaaaaaaaardzo nie miła pani
Nie polecam!!!