lekarz Iwona Szczupacka

Ginekolog

Pani dr jest absolutnie kompetenta i rzeczowa.Zleca wszystkie niezbedne badania, karte ciazy zakłada od 12tyg. jednak swietnie orjentuje sie w sytuacji zdrowotnej swoich pacjetek od pierwszej wizyty. Przeprowadziła 2 moje ciaże (abyły one z kaplikacjami) i zawsze profesjonalnie informowała mnie o stanie moim i dziecka. Ja z czystym sumieniem mogę polecić opieke tej lekarki.

Ja z czystym sumieniem mogę polecić opieke tej lekarki.

Prowadziła 2 moje ciąże i 2 mojej siostry. Dostałyśmy do niej kontakt z polecenia od koleżanki, która poroniła 4x i tylko dzięki p.dr Szczupackiej udało jej się donosić ciąże i jest wreszcie szczęśliwą mamusią. Polecam

Tak powinna wyglądać każda wizyta u ginekologa. Żałuję, że tak późno trafiłam pod opiekę pani doktor. W porównaniu do dotychczasowych doświadczeń (ponad 20 lat) rewelacja.

Tak powinna wyglądać każda wizyta u ginekologa. Żałuję, że tak

Bardzo polecam panią doktor Szczupacką

Bardzo polecam panią doktor Szczupacką

polecam kazdej kobiecie , prowadziła moje 2 ciąze , zawsze była dostępna i kompetentna

Doktor Szczupacka jest lekarzem z powołania. Kompetentna, wszystko zbada, o wszystko wypyta, zawsze właściwie pokieruje. Do tego traktuje pacjentki z ogromną życzliwością. Wybitny specjalista. Polecam!!!

Wybitny specjalista.
Polecam!!!

Pani doktor kompletnie zlekceważyła moją ciążę - nie zleciła ŻADNYCH BADAŃ (nawet podstawowych: morfologia, mocz, przeciwciała, ciśnienie tętnicze, waga ciała). Nigdy nie założyła mi karty ciąży, po badaniu USG nie potrafiła określić wielkości pęcherzyka płodowego ani zarodka (twierdząc, że zapomniała zmierzyć). Ciążę straciłam w 10. tygodniu....

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana