lekarz Iwona Szymańska

Psychiatra

Diagnoza i dopasowanie leków jak najbardziej na plus jednak patrząc na dalszą część mojej drogi z Panią Szymańską niestety nie polecam. Ma sporą wiedzę jednak ma dość konserwatywne i staromodne podejście. Spóźnia się na każdą wizytę i nie informuje o tym. Kiedyś nawet byłam 15 minut przed nią i czekałam na nią pod bramą bez żadnych informacji z jej strony. Pani Szymańskiej zdarzało się również umówić dwie osoby na tę samą godzinę. Wielkim minusem jest również nawiązanie kontaktu z Panią Szymańską. Nie posiada ona żadnej strony, konta na znanym lekarzu czy maila na którym informowała by swoich pacjentów np. o urlopie. Pacjentom każe wysyłać tylko wiadomości sms, a potrafiłam czekać na odpowiedz (kończyły mi się leki i potrzebowałam recepty) 3 tygodnie po prawie codziennym wysyłaniu wiadomości. Bardzo niekomunikatywne i nieprofesjonalne podejście jak na wizyty za 250zł. Pani Szymańska jest przyjazną osobą, ale jako pacjentka nie poczułam się wgl zaopiekowana i wzięta na poważnie.

Mocno nie polecam, mało sympatycznej i dziwnej osoby, która nie dosyć ze tak naprawie nie pomogła, to ma dziwaczne zachowanie typu odbieranie tel. w trakcie wizyty i rzeczy typu nieprawidłowe komentaze (brak jakieś klepki w głowie lub byc poprawnym politycznie). Pani Doktor niech sie uda na kurs empatii lub poprawi metodologie zbierania wywiadu lekarskiego. Szkoda pieniędzy.

za droga wizyta moim jest kryzy w polsce ludzie nie mają kasy

za droga wizyta moim jest kryzy w polsce ludzie nie mają kasy

super lekarz ponieważ pomaga chorych i ma zrozumienie dla dzieci

super lekarz ponieważ pomaga chorych i ma zrozumienie dla dzieci

Od siedmiu lat dr Szymańska opiekuje się moją chorą na anoreksję córką . Ma wielkie poczucie humoru . Mogę śmiało powiedzieć ,że jest prawdziwym przyjacielem pacjenta i jego rodziny. Mam do niej OGROMNE zaufanie. Nigdy nie odlicza poświęconego pacjentowi czasu . Często rozmawiałyśmy godzinami. Córka i ja mamy jej prywatny telefon. Uważam ,że to jeden z najlepszych specjalistów w naszym mieście.

Kiedyś chodziłam do Pani doktor... to mila i ciepła osoba. To właściwie nie była typowa wizyta, ale rozmowa, szczera, otwarta. Bardzo mi pomogła, nigdy nie zawiodła, i ślicznie pisała. ma czytelne, piękne pismo. A do tego jest śliczna... Pani doktor może się jeszcze spotkamy... jak będę w Poznaniu to zajrzę do Pani. Dziękuje za wszystko i wszystkim polecam, gdy chce być wysłuchany i uzyskać pomoc. Przebywanie w Jej towarzystwie daje ukojenie i spokój. Ocena 6 z plusem!

Dr Szymańska jest cudowną, pełną ciepła osobą i bardzo troskliwym lekarzem. Poświęca pacjentom dużo czasu, zawsze można na Nią liczyć. Gorąco polecam!