dr n. med. Iwona Tomczewska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Nie polecam. !!!! Zrozumiała kobieta z tendencją do układania komuś życia. Wiele by pisać..... prosiłam o monitoring cykli kiedy starałam się o dzidziusia. Bylam zapłaciłam stwierdziła że nie jajeczkuje i poleciła się odchudzić i zmienić partnera ! Po 2 tyg okazało się że jesteśmy w ciąży!

Super kobieta, podchodzi do pacjenta jak do Kogoś bardzo bliskiego. Konkretna, rzeczowa i profesjonalna. Polecam z całego serca.

bardzo dobry człowiek profesjonalny lekarz jestem bardzo zadowolona

bardzo dobry człowiek profesjonalny lekarz jestem bardzo zadowolona

Jestem pacjentka dr Tomczewskiej od ponad 15 lat.Prowadzila moje 2 ciaze i byla przy 1 porodzie.Poza tym przeprowadzila mi zabieg na Barskiej.Blyskawicznie.Faktem jest,ze kolejki do gabinetu sa baaardzo dlugie,ale mysle,ze zdrowie jest najwazniejsze i warto poczekac.Nigdy mnie nie zawiodla..Dobry specjalista,zawsze doradzi.Polecam

Niestety bardzo zawiodłam się na tej pani. Prowadziła moją ciążę, potem odbierała mój poród. Niestety nie popisała się. Zero wsparcia, złe zszycie (do tego szwy nierozpuszczalne), ściemnianie, że nie ma możliwości podania znieczulenia i jeszcze inne "występki" po drodze. O kolejkach wielogodzinnych w poczekalni już nie wspomnę. Kobiety się męczą w tej poczekalni, licząc na to, że jak poród trafi akurat na jej dyżur to będą miały super poród, a jak przychodzi co do czego, to lepiej by było jakby poród odbierał obcy lekarz.

Witam wszystkie pacjentki .Najlepsza rekomendacja tej Pani ,,doktor nie bedeą słowa po zabiegu ,,Gwarancje to daja na AGD iRTV " ciekawe czy to chcialaby uslyszec po operacji swojego dziecka od lekrza. Odnoszac sie do opini wyzej , ciekawe dlaczego wiekszac swoich zabiegow wykonuje na ul. Barskiej .... ja sie domyslam bo mi usuwala polipy ktorych nie bylo pozniej dostalam zaproszenie na 2 i poejchalam do Matopatu a tam lekarz stwierdzil po USG ze nigdy ich nie bylo zarowno przed pierwszym jak i 2 zabiegiem...

jest o'key. Co tu więcej pisać? Zbadała mile pogadała, zaleciła leki i koniec.

jest o'key. Co tu więcej pisać? Zbadała mile pogadała, zaleciła leki i koniec.

Ja więcej nie pójdę do tej pani z jednego konkretnego powodu- postawiła złą diagnozę, nie zbadawszy mnie dokładnie. Poszlam do niej kilka dni przez zabiegiem usuwania nadżerki- zabieg mial sie odbyć u Sochockiego, ale moja mama zasugerowala mi, że warto sie upewnić czy aby napewno faktycznie mam nadżerkę i czy jest co usuwać... Pani doktor w zasadzie ledwo co mi zajrzała, bo badanie trwało bardzo krótko i z całym przekonaniem stwierdzila, że absolutnie nic tam nie ma. Odetchnęłam z ulgą i odwołałam zabieg u Sochockiego. Jednak potem troche mnie zastanawaily ...

Poszlam do niej kilka dni przez zabiegiem usuwania nadżerki- zabieg mial sie odbyć u Sochockiego, ale moja mama zasugerowala mi, że warto sie upewnić czy aby napewno faktycznie mam nadżerkę i czy jest co usuwać... Pani doktor w zasadzie ledwo co mi zajrzała, bo badanie trwało bardzo krótko i z całym przekonaniem stwierdzila, że absolutnie nic tam nie ma. Odetchnęłam z ulgą i odwołałam zabieg u Sochockiego. Jednak potem troche mnie zastanawaily dwie zupelnie sprzeczne diagnozy, wiec poszlam do trzeciego lekarza, ktory sprawial wrazenie jakby sam nie wiedzial czy mam nadżerke czy nie, ale stwierdził ostatecznie, ze musi byc u mnie nadżerka, bo inaczej nie byloby krwi przy badaniu. To bylo 5-6 lat temu. Teraz mam juz bardzo zaawansowaną postac nadżerki i wiem, ze napewno ja mam, bo nieraz czuje ból i doslownie leci mi krew po nodze w trakcie uprawiania seksu. Stracilam niepotrzebnie kilka lat i jutro wybieram sie do Sochockiego, zeby ostatecznie zapisac sie na zabieg.
Sochocki nie spieszy sie tak przy badaniu jak Tomczewska, wiec moze dlatego znalazl wiecej czasu, zeby jednak dokladnie mnie zbadac. Pani Tomczewskiej tamtego dnia wyjatkowo sie spieszylo, no ale czekalo do niej wielu pacjentow, gotowych zaplacic pieniadze prywatnie...

I jeszcze coś- pani doktor wzięla ode mnie pieniadze za wizyte troche jak urzędniczka- nie bylo to zbyt uprzejme. W zasadzie jeszcze nie wyszlam z gabinetu, a juz zapraszala nastepna osobę. Śpieszylo sie kobiecie...

Witam. Polecam Panią doktor w 100%. Jest miła, kompetentna,wzbudza zaufanie i zawsze uśmiechnięta:)Ja trafiłam pod opiekę pani doktor ok 10 lat temu, w tym czasie urodziły mi się dwie córeczki i do tej pory jestem jej pacjętką. Polecem gorąco!

Bardzo sympatyczna,dobro duszna pani doktor.Na każdy temat można z panią doktor porozmawiać.Tą osobę mogę polecić każdemu!