lekarz Iwona Towpik

Internista, Diabetolog

2,9
3,2

Bardzo polecam panią doktor, słyszałam pozytywne opinie i po kilku nieskutecznych próbach leczenia nareszcie wyprowadziła mnie z tej choroby, dobrze wytłumaczyła, poświęca wystarczająco dużo czasu, widać że chce pomóc i robi, co można

Wizyty w szpitalu przekładane. Niesamowite, ale bez porady i lekarstw, po dwóch miesiącach kłucia się 4 razy dziennie, w celu badania poziomu cukru, wyznaczono mi wizytę na MAJ. Miałam stawić się 15, a potem przełożono na 28 listopada. Telefonicznie powiadomiono mnie o zmianie terminu wizyty. Do maja moje wyniki badań, bo robiłam też takowe na polecenie pani doktor stracą sens, a przecież ktoś za te badania komuś płaci. Ktoś powinien to sprawdzić i rozliczyć gabinet z niefrasobliwej polityki i podejścia do pacjentów. To dotyczy także pielęgniarki i recepcjonistki w jednym, która w moim przypadku jest panią życia i śmierci. Dziękuję za taką SŁUŻBĘ ZDROWIA. Komu ona służy, nie wiem. Na pewno nie mnie!

Wspaniały lekarz, podchodzi z sercem do pacjenta i wiarą ze go wyleczy. Polecam, najlepsza diabetolog w Zielonej Górze.

Byłam u tej Pani doktor kilka razy, polecam i dziękuje. Ewa

Byłam u tej Pani doktor kilka razy, polecam i dziękuje. Ewa

Najlepsza diabetolog w Zielonej Górze. Byłam i polecam.

Najlepsza diabetolog w Zielonej Górze. Byłam i polecam.

bardzo kompetenta kobieta, polecam każdemu, oby więcej takich lekarzy, jestem wprost zachwycona sumiennością i troską o dobro pacjenta P. dr Towpik

Okropna, niemiła , zarozumiała. Wredna na twarzy i w wyglądzie. Zero kultury. Ma minę i zachowuje się jak obrażona księżniczka.

super lekarz- pełny dobry kontakt- pełna kompetentna informacja dla pacjenta- miła mądra usmiechnięta- leczy już samo podejście. Doskonała opinia wśród innych lekarzy.

Nie Polecam lekarza, od 4lat zmagam się w tej chorobie sama, ta Pani nic mi nie pomogła ,nie podpowiedziała,sama muszę się wszystkiego dowiadywać.Na ostatniej wizycie zapytałam ją o pompę nic mi nie powiedziała, bo nie miała żadnej wiedzy na ten temat.Za każdym razem jak mam wizytę to mam wrażenie,że zaraz padnie i zaśnie, kobieta chyba w ogóle nie sypia :)

LEKARZ , KTORY MYSLI O PIENIADZACH , BARDZO ZAPRACOWANA , ALE NA SWOJ KOSZT.PRACA W SZPITALU JEST JEJ POTZREBNA DO PLACENIA SKLADEK,PROWADZI WLASNY INTERES.