lekarz Iwona Tyczyńska

czy ktos wie gdzie teraz przyjmuje? juz nie ma jej w przychodni na wielkopolskiej :(.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Pani doktor zawsze w pełni zaangażowana. Mieliśmy z mężem pełen komplet informacji o chorobie i jak mamy leczyć dziecko. Lekarz z powołania z ogromnym doświadczeniem. Polecam.

Polecam tego lekarza,ma dobre podejście do dzieci i widać zaangażowanie w swoją pracę.Jeśli chodzi o skierowania na badania to sama wydaje bez proszenia zaraz po zgłoszeniu obawy.Jako jedyna Lekarka godna polecenia z tej przychodni.

FATALNA LEKARKA JAK WIĘKSZOŚĆ W TEJ PRZYCHODNI

FATALNA LEKARKA JAK WIĘKSZOŚĆ W TEJ PRZYCHODNI

Zaleca często niepotrzebnie według mnie antybiotyki. Daje skierowanie na ileś tam badań, bo ktoś niby źle wygląda. Moim zdaniem jest zbyt ostrożna. Niektórzy lubią takich lekarzy, którzy przejmują się każdym odchyleniem od normy, ale dla mnie to jest męczące.

(pozal sie boze-taki lekarz, ale innego tam nie ma poza 100letnia lekarka

(pozal sie boze-taki lekarz, ale innego tam nie ma poza 100letnia lekarka

Pani doktor przyjęła nas 3 razy-za każdym razem była niemiła, denerwował ja płacz dziecka-zawsze się gdzieś spieszyła, była momentami nawet opryskliwa!Jeśli chcecie zaoszczędziś sobie nerwów-WYBIERZCIE INNEGO LEKARZA.

pani doktor raczej miła, ale nieraz miewa humory i potrafi sie zdenerwować. Nie nazwałabym jej podejścia do malutkiego dziecka-pacjenta jako idealny. Nieraz płacz dzieci jakby ja irytował, co u pediatry jest nie na miejscu. Jak nie ma innego lekarza-idz do niej.na pewno wyleczy, ale zeby bylo milo i slodko-nie powiem.

W zupełności - osobiście-jestem zadowolona z porad i sposobu leczenia Pani doktor.Nawet mogę napisać, ze szybkością reakcji i zaangażowaniem uratowała moje dziecko. Zazwyczaj korzystam z wizyt domowych z rejonu, zawsze przychodzi na czas.JAsno tłumaczy z jakiego typu chorobą mamy do czynienia.Delikatna dla dziecka i ma bardzo dobry kontakt.Nie zamieniłabym na innego lekarza

Pani doktor była niemiła, bo denerwowaliśmy się, że czas wizyt dawno się zaczął, my z malutim w przychodni, a Pani doktor kanapkę z jajkiem wcina. Postaraszyła nas na niejednej wizycie. Specjaliści do których zostaliśmy skierowani, dziwili się, że pediatra cokolwiek wypatrzył, bo dziecko zdrowe. Odradzamy.