lekarz Iwona Udzik

Wspaniała Pani Doktor!!! Poznałam Ją w szpitalu-pierwsza moja ciąża i poronienie. Zachowała się w fantastyczny sposób, ludzki... Wcześniej byłam pod opieką innej ginekolog z renomowanego poznańskiego szpitala - bez porównania. Pani Doktor Udzik prowadzi teraz moją drugą ciążę, o którą walczy razem ze mną od początku :) ponieważ też były problemy. Świetny kontakt, miła atmosfera w czasie wizyty - nie patrzy na zegarek :) Ta Pani Doktor to taki Anioł bez skrzydeł !!! Darzę Ją pełnym zaufaniem. Naprawdę polecam!!!!!!

Pani doktor jest bardzo dokładna,ona jedna wyjaśnila mi i zmobilizowala do dalszego leczenia.Bardzo dziekuję.

Pani doktor jest bardzo dokładna,ona jedna wyjaśnila mi i zmobilizowala do
dalszego leczenia.Bardzo dziekuję.

Polecam. Pani Doktor kompetentna, rzeczowa co dawało mi poczucie zaufania i bezpieczeństwa w czasie ciąży. Do tego jeszcze z poczuciem humoru. Nie różnicuje wizyt prywatnych i tych w publicznym ośrodku.

Poprostu Swietna Babka, ktora pomoze ci w sprawasz intymnych a takze w prowadzeniu ciazy ze szczegolna doskonaloscia.Jesli masz jakies pytania do niej poprostu zapytac na wszystko odpowie :) POLECAM

Ja spotkałam Panią Doktor w szpitalu, odbierała mój poród. Jest świetnym lekarzem, jej podejście do pacjentki bardzo pomaga w tych trudnych chwilach, zwłaszcza kiedy jest to pierwszy poród. Cieszę się bardzo, że ją poznałam. Polecam wszystkim.

SUPER LEKARZ z prawdziwego zdarzenia.Jest również lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny.Podchodzi szczegółowo i zdecydowanie do wszystkich objawów chorobowych.Błyskawicznie podejmuje decycję co do dalszego leczenia ze skierowaniem do specjalistów włacznie.Niejednokrotnie "ratowała" trafnymi decyzjami członków mojej rodziny.Do tego przesympatyczna,ciepła aczkolwiek energiczna osoba.SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!! Małgorzata i Konrad Kołaccy

Małgorzata i Konrad Kołaccy

Serdecznie polecam-taki włąsnie powienien być lekarz domowy , do tego ginekolog!!!!!!!