dr n. med. Iwona Von Steiner

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

3,7

Bardzo dobra Pani doktor. Lekarz, który leczy a nie wciska antybiotyk. Antybiotyk to ostateczność. Dzięki fachowości Pani doktor udało się wyleczyć mojego syna z alergii po ponad półrocznej kuracji antybiotykami przez lekarkę z rejonu. Było to 23 lata temu jednak chciałam napisać opinię, gdyż jestem i będę zawsze wdzięczna.

Bardzo polecam dr Steiner. Najlepszy alergolog na jakiego trafiłem. Byłem u kilku alergologów i żaden nie powiedział mi nic sensownego. Dopiero u Pani dr Steiner rozpocząłem prawidłowe leczenie.

Dzięki Pani Steiner uporałam się z wiecznie męczącym katarem. Bardzo miłe podejście do człowieka i ogromna uprzejmość. Bardzo polecam!

Pani doktor cechuje się niepospolitą pamięcią do pacjentów. Wizyta po kilku latach a P. Steiner dokładnie pamiętała chorobę mojego dziecka. Wysłuchała mojej relacji o problemach alergicznych i zapisała stosowne leki. Katar mojego syna powoli ustępuje i syn nie ma wiecznie zaczerwienionych i załzawionych oczu. Bardzo serdecznie polecam P. Stener.

Bardzo serdecznie polecam P. Stener.

Bardzo dobry lekarz. Wysokie kompetencje, oraz wspaniałe podejście do pacjenta. Uprzejma, oraz cierpliwa. Dzięki niej uporałam się z długoletnim problemem laryngologicznym. Polecam!

Od wielu miesięcy męczył mnie katar i każdy lekarz u którego byłam odsyłał mnie z diagnozą, że to zwykłe przeziębienie. Dopiero Pani doktor rozwiązała mój problem! Bardzo miła atmosfera podczas badania. Gorąco polecam!!

Rewelacyjny lekarz, borykałem się z alergią syna od lekarza do lekarza, aż trafiłem na dr Steiner, jeden z lepszych lekarzy jaki w życiu spotkałem dodam, że na NFZ

Rekomendacja i same superlatywy. Duża fachowość i skuteczność oraz doskonałe podejście do człowieka.

najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia. kompletnie nie przejmuje sie losem pacjenta,w trakcie wizyty zawsze rozmawia przez telefon-to mnie bulwersuje bo nie zajmuje sie pacjentem. Nie przejmuje się uwagami pacjenta o stanie jego zdrowia.Córka przyjmuje juz kilka lat te same leki i mam wrażenie ze sie uodporniła ale lekarka stwierdziła ze to bzdura,ale skad moze znać stan choroby skoro wogóle jej nie bada i moze wykonać spirometrii bo takowej nie ma w gabinecie? jestem ogromnie oburzona tym faktem ale w okolicy jest tylko jeden alergolog. SKANDAL!

najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia.
jestem ogromnie oburzona tym faktem ale w okolicy jest tylko jeden alergolog.
SKANDAL!

Jeśli chodzi o Lekarkę Iwone steiner to najgorszy lekarz z jakim sie do tej pory spotkałam.Całkowicie lekceważy pacjenta,nie bada ,nie robi spirometrii,mimo sugesti pacjenta nie bada.potrafi zapytać co chcesz mieć zapisane.za każdym razem kiedy jestem w gabinecie odbiera tel od osób prywatnych,przy czym kompletnie nie potrafi sie skupić na pacjencie. po prostu gdybby nie fakt ze w okolicy nie ma innego alergologa zrezygnowałam bym odrazu z usług tej pani. kompletny brak zainteresowania sie pacjentem. z całym szacunkiem ale jesli mamy takich lekarzy to tylko współczuć chorym:(

kompletny brak zainteresowania sie pacjentem.
z całym szacunkiem ale jesli mamy takich lekarzy to tylko współczuć chorym:(