dr n. med. Iwona Von Steiner

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Notoryczne spoznialstwo,niedbalstwo,roztrzepanie,plotkarstwo,rozmawianie przez tel. wtrakcie podawania zastrzyku,itp...

najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia. kompletnie nie przejmuje sie losem pacjenta,w trakcie wizyty zawsze rozmawia przez telefon-to mnie bulwersuje bo nie zajmuje sie pacjentem. Nie przejmuje się uwagami pacjenta o stanie jego zdrowia.Córka przyjmuje juz kilka lat te same leki i mam wrażenie ze sie uodporniła ale lekarka stwierdziła ze to bzdura,ale skad moze znać stan choroby skoro wogóle jej nie bada i moze wykonać spirometrii bo takowej nie ma w gabinecie? jestem ogromnie oburzona tym faktem ale w okolicy jest tylko jeden alergolog. SKANDAL!

najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia.
jestem ogromnie oburzona tym faktem ale w okolicy jest tylko jeden alergolog.
SKANDAL!

Jeśli chodzi o Lekarkę Iwone steiner to najgorszy lekarz z jakim sie do tej pory spotkałam.Całkowicie lekceważy pacjenta,nie bada ,nie robi spirometrii,mimo sugesti pacjenta nie bada.potrafi zapytać co chcesz mieć zapisane.za każdym razem kiedy jestem w gabinecie odbiera tel od osób prywatnych,przy czym kompletnie nie potrafi sie skupić na pacjencie. po prostu gdybby nie fakt ze w okolicy nie ma innego alergologa zrezygnowałam bym odrazu z usług tej pani. kompletny brak zainteresowania sie pacjentem. z całym szacunkiem ale jesli mamy takich lekarzy to tylko współczuć chorym:(

kompletny brak zainteresowania sie pacjentem.
z całym szacunkiem ale jesli mamy takich lekarzy to tylko współczuć chorym:(