lekarz Iwona Waszczykowska

Logopeda

Kompetentny, rzeczowy logopeda, duże doświadczenie, skuteczne metody pracy, jestem zadowolony z wizyty i polecam wszystkim POTRZEBUJĄCYM.

Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ciekawe pomoce przez co syn chętnie uczęszcza do tego logopedy. Ma podejście, miałam obawy ,czy będzie chciał wogole pracować, ale juz pierwszy kontakt pokazal,że jest ok.Dziecko czyni postepy,że jestesmy mile zaskoczeni.Jest to specjalista logopeda i pedagog terapeuta, dodatkowo polonista. To wazne, byc może syn pójdzie do szkoły na ul. Poprzeczną , gdzie z tym logopedą bedzie kontynuowal terapię.

Mój komentarz zamieściłem powyżej, pytania są dosyć wyczerpujące. Polecam innym logopedę ma cierpliwość, doświadczenie, jest usmiechnieta, to zachęca do kolejnych wizyt.Pani logopeda jest lubiana przez moje dziecko. Gabinet jest dobrze wyposażony, pomoce do pracy ciekawe to też przyciąga.

JESLI POSZUKUJECIE DOSWIADCZONEGO Z DUZĄ WIEDZĄ, PRAKTYKĄ, DOBRZE WYPOSAZONYM GABINETEM LOGOPEDĘ TO WLASCIWA OSOBA.

LOgopeda kompetentny, doświadczony, uprzejmy, dobry kontakt z dzickiem i rodzicem, poświęcil nam b. duzo czasu, wytlumaczył wszysko, podal instrukcje do cwiczen , omowil plan terapii. polecam wszyskim, wzbudza zaufanie.

POLECAM, POLECAM , POLECAM. POLECAM, POLECAM TEGO LOGOPEDE - WSZYSTKIM DZIECIOM W KAZDYM WIEKU / MOJA CORA LAT 5 ORAZ CORA LAT 8 UCZĘSZCZAJA NA TERAPIĘ.

Byłam na wizycie u Pani Doktor dopiero pierwszy raz, ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczona...Jest to bardzo wesoła, otwarta i kompetentna osoba....Myślę, że będzie nam się razem bardzo dobrze pracować..

Moim zdaniem doświadczony logopeda,miły,wzbudza zaufanie, zachęca dziecko do ćwiczeń, atrakcyjne, ciekawe pomoce,zagadki, układanki, komputer,ładny gabinet. Cwiczymy mowę, głoskowanie, czytanie.Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z P. doktor porady i zadanych cwiczen, oraz z jej pracy z moim synem.

Oceniam logopedę jak wyżej, z punktacji wszystko można wyczytać.

Oceniam logopedę jak wyżej, z punktacji wszystko można wyczytać.