lekarz Iwona Waszczykowska

Logopeda

Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ciekawe pomoce przez co syn chętnie uczęszcza do tego logopedy. Ma podejście, miałam obawy ,czy będzie chciał wogole pracować, ale juz pierwszy kontakt pokazal,że jest ok.Dziecko czyni postepy,że jestesmy mile zaskoczeni.Jest to specjalista logopeda i pedagog terapeuta, dodatkowo polonista. To wazne, byc może syn pójdzie do szkoły na ul. Poprzeczną , gdzie z tym logopedą bedzie kontynuowal terapię.

KOMPETENCJE, DOŚWIADCZENIE, DOBRZE TŁUMACZY NA CZYM POLEGAĆ MAJĄ ĆWICZENIA I CO SIĘ DZIEJE Z DZIECKIEM. POLECAM.

Wizyty w ramach NFZ. Ten logopeda pracuje z dziecmi i dorosłymi. Pomoce ciekawe wciągają dziecko, zachęcają do pracy.

POLECAM WSZYSTKIM DOROSŁYM I DZIECIOM. JESTEM B. ZADOWOLONY Z LECZENIA, CZEGO I INNYM ŻYCZĘ.

Polecam wszystkim.Logopeda dla dzieci, młodziezy, dorosłych. Ma duże doświadczenie, pracuje równiez w szkole. Jest dodatkowo polonistą.

PROFESJONALIZM,ZAANGAZOWANIE W CWICZENIA,MILA ATMOSFERA, DOBRE PODEJŚCIE, DZIECKO LUBI UCZESZCZAC NA ZAJĘCIA, POLECAM WSZYSTKIM.

Uczęszczam na terapię od 2 lat, córka uczyniła ogromne postepy. Ada Kosińska

Uczęszczam na terapię od 2 lat, córka uczyniła ogromne postepy.
Ada Kosińska

Polecam wszystkim pacjentom tego logopede . Profesjonalizm, duże zaangazowanie, miła obsługa.

Długo oczekiwana wizyta trwała 10 min. Pani była mocno zniecierpliwiona, pozycja "zza biurka" podczas pracy z 5- latkiem bardzo nie na miejscu.

bardzo uprzejma Pani doktor,wzbudza zaufanie,jednak wolałabym więcej wiedzieć jak sama moge sobie pomóc